Bu haftanın magazin iddialarından biri Keanu Reeves artık sözde flört ettiği için 'suratsız' değil Halle Berry . Makale tamamen sahte. Gibi Dedikoducu Polis yıldızların bir çift olmadığını zaten belirtti. Reeves'in depresyonda olduğu fikri de doğru değil.

Geçen hafta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı yanlış bir şekilde iddia etmek için Reeves ve Berry çıkıyordu sette bir romantizm geliştirdikten sonra John Wick: Bölüm 3 . Ancak, Berry film setinde sadece bir gün geçirmişti. makalenin yayınlandığı tarihte. Açıkça görülüyor ki, çiftin zamanlarının çoğunu sahneleri çekerek geçirecekleri bir iş günü boyunca bir aşk macerası başlatması pek olası değil. Her şeye rağmen, Berry'ye yakın bir kaynak, isimsiz kalmak koşuluyla, kendisinin ve Reeves'in bir eşya olmadığını söyledi.Ne yazık ki, Kadınlar Günü kendi başına birkaç yanlış ayrıntı serpiştirirken sahte anlatıyı yayıyor. Güvenilmez dergi, Reeves'in tipik olarak mutsuz bir insan olduğunu iddia ediyor, ancak artık rol arkadaşıyla ilişkisi olduğu için 'değişmiş bir adam'. Sözde 'içeriden' biri magazin gazetesine şöyle diyor: 'Gerçekten çok tatlı bir çift oluyorlar. Yüzünde kalıcı bir gülümseme var ve o ve Halle'nin birbirlerinin dünyasını düşündükleri aşikar. '

Şüpheli kaynak ekliyor: 'Keanu oldukça asık suratlı olabilir, ancak Halle kesinlikle onu tekrar kendisi hakkında iyi hissettirdi.' Reeves'in mutlu olmadığı fikri, muhtemelen aktörün parkta bir bankta sandviç yerken somurtkan göründüğü 2010 paparazzi bir çekimine dayanıyor. İnternet, 'Sad Keanu' olarak bilinen görüntüden memler yapmak için çılgına döndü.

Ancak, Reeves daha sonra 'Sad Keanu' memlerine güldü ile bir röportajda Akbaba . İnternetin görüntüyü mizahi yollarla nasıl fotoşopladığı söylendiğinde aktör, 'Bu çok komik. Yani paparazzilerin fotoğraflarını çekmeyi ve onları yeniden bağlamsallaştırmayı seviyorlar mı? Komik.' 'Zararsız, temiz bir eğlence gibi geliyor' diye ekledi. Basitçe söylemek gerekirse, rastgele bir paparazzi görüntüsü ve bir İnternet trendi, oyuncunun gerçekten depresyonda olduğunu göstermez.

Oyuncunun 'asık suratlı' olduğunu gösteren kanıtların bulunmasının aksine, bir YouTube kullanıcısı yakın zamanda bir 'Keanu Reeves Funny Moments' başlıklı video derlemesi Bu, iyimser aktörün çeşitli talk şovlarda etrafta dolaşıp durmasını içeriyor. Aktörün ruh hali ne olursa olsun, Berry ile çıkmadığı için prodüksiyonun hikayesinin ana teması doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.