Keanu Reeves 'Kız arkadaşı ile ilişkisi, Alexandra Grant , geçen sonbaharda basına çarptı ve o zamandan beri uçuş söylentileri yolladı. Yakın tarihli bir tabloid raporu, Reeves ve Grant'in evlenmeyi planladığını iddia ediyor. Ama bu doğru değil ve Dedikoducu Polis sadece çürütebilir.

Bu haftaki derginin kapak hikayesine göre TAMAM MI!, Reeves, Grant ile 'nihayet nişanlandı'. İçerideki makale, 'Ruh eşini kaybettikten on dokuz yıl sonra Keanu Reeves aşkı yeniden buldu' diyor. İsimsiz bir 'içeriden', John Wick aktör, yıllarca 'dünyanın yükünü omuzlarında taşıyor' gibi görünmesinin ardından 'yüzünde kalıcı bir gülümsemeyle yavaş yavaş bu kişi olmaya başladı.' Bu şüpheli kaynak Grant'ın 'ona nasıl yeniden sevileceğini öğrettiğini ve kırık kalbini iyileştirdiğini' söylüyor.Namen der Baldwin-Brüder

Magazin dergisi daha sonra Reeves'in hayatında yaşadığı trajedilerin bir kısmının oldukça dokunaklı bir anlatımına başlar; 1999'da o zamanki kız arkadaşı Jennifer Syme ile ölü doğmuş bir çocuğun doğumu ve iki yıl sonra bir araba kazasında ölümü dahil. Bundan sonra, içeriden biri, Reeves 'tekrar aşık olmanın söz konusu olmadığını herkese açıkladı' diyor. Yani, Grant'le tanışana kadar: 'Bir şans vermenin zamanının geldiğine karar verdi ve bağlılığı uzun sürmedi.' Grant ve Reeves'in şimdi basit bir arka bahçe düğünü ve Avrupa'da bir balayı planladıkları iddia ediliyor.

Daha ileri gitmeden önce, Dedikoducu Polis bu makalenin ne kadar kalitesiz olduğunu belirtmelisiniz. Dergi sayfasının alt kısmı, 'kayıptan sonra da mutluluk bulan' diğer yıldızların bir listesine ayrılmıştır, çünkü görünüşe göre bir kişinin trajedisini sayfa alanını doldurmak için kullanmak yeterli değildir. Görünüşe göre tabloid, Reeves’in yeni ilişkisini geçmişi derinlemesine araştırmak için bir bahane olarak kullanıyor ve bu arada ayrıntılara bile tam olarak ulaşamıyor. Syme ve Reeves aslında ayrıldı çocukları ölü doğduktan sadece birkaç hafta sonra, ama onun ölümüne kadar arkadaş olarak kaldı. Bu ayrıntı, derginin konuyla ilgili ne kadar az hassasiyet göstermeyi umursadığını göstermek dışında, o kadar alakalı değildir.

Makalenin nişan iddiasını desteklemek için göstermeye çalıştığı tek 'kanıt', Grant'in sözde bir nişan yüzüğü taktığı bir resimdir. Aslında bu bir fotoğraf Grant Instagram'da yayınlandı ve bunun bir nişan yüzüğü olduğunu önerecek hiçbir şey yoktur: bazen kadınlar sadece yüzük takarlar. Ayrıca, fotoğrafı 16 Nisan'da yayınladı. Magazin gazetesinin üç hafta boyunca bu bomba üzerinde oturduğuna ve bunun hakkında hiçbir şey söylemediğine gerçekten inanmamız mı gerekiyor? O zamandan beri yüzük olmayan başka fotoğraflar da var. Aslında bugün bir fotoğraf gönderdi sol eli açıkça yüzük göstermiyor.

Ayrıca, ne zaman Dedikoducu Polis Reeves'in resmi sözcüsüne yorum için başvurdu ve yalnızca hikayenin doğru olmadığı söylenmekle kalmadı, TAMAM MI! ayrıca bir yorum için uzanmıştı. Sözcü, makaleye cevaben tabloid'e, “Hikayeniz tamamen yanlış ve hiçbir hakikat temeli yok. Bu tamamen kendi mali kazancınız için üretilmiştir. Yorumumuz olarak başka bir şey yayınlarsanız, bu tür herhangi bir ifade yanlış olur ve uygun önlemleri alırız. ' İşte karşınızda: Reeves ve Grant şu anda meşgul değiller.

Jordan Belfort Frau Naomi Lapaglia

Bu makale ilk değil Reeves düğün söylentisi Dedikoducu Polis çürütüldü TAMAM MI!, açık ara en korkunç olsa da. Geçen Kasım ayında, çiftin ilişkilerini kamuoyuna açıklamasından kısa bir süre sonra, magazin gazetesi sahte bir rapor yayınladı. Keanu Reeves ve Alexandra Grant, Malibu'da gizli bir düğün planlıyorlardı. . Sanırım bunu unutmuş olmalı. Geçen Ocak, dergi yanlış bir şekilde ısrar etti Reeves, Halle Berry ile bir romantizm geliştiriyordu , onun John Wick: Bölüm 3 ortak yıldız. Derginin Reeves ya da flört hayatı hakkında söyleyecek doğru hiçbir şeyi olmadığını söylemek güvenlidir.

Kaynaklar

  • Cheryl Maisel, Keanu Reeves Sözcüsü, 8 Mayıs 2020

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.