Are Keanu Reeves ve Halle Berry sıcak bir romantizm içinde? Bir yıl önce bugün ünlü dergilerden birinde iddia buydu. Artık tam 365 gün geçtiğine göre, raporun gerçek olmadığına dair hiçbir şüphe yok. Bir gazetenin bir haberi yanlış anlamasıyla ilgili olmanın ötesinde, güvenilirliğin ve hesap verebilirliğin önemini ortaya çıkarır.

30 Mayıs 2018'de, Yaşam tarzı Reeves ve Berry'nin “yeni ve sıcak bir aşk” içinde olduğu konusunda ısrar eden bir makale yayınladı. Çıkış, yalan söylediği için hemen yakalanmamak için, John Wick: Bölüm 3 - Parabellum filmin çekimleri bitene kadar yardımcı yıldızlar birbirlerine olan aşklarını ilan etmeyeceklerdi. Hatta o zamana kadar ilişkilerini 'düşük seviyede' tuttuklarını söyleyen sözde 'içeriden' biri bile vardı.Yayının varsayılan kaynağı, Reeves'in nasıl 'Halle tipi' olduğunu ve 'çekiciliğini gizlemediğini' daha fazla paylaştı. Tabii ki, film o zamandan beri gösterime girdi ve filmi geniş çapta tanıtmış olan Berry ve Reeves'in bir yıl önce iddia edildiği gibi çıkmadıkları çok açık. O zaman, Dedikoducu Polis Berry’nin kampındaki bir sırdaşı, aktris ve Reeves’in% 100 karışmadığına dair güvence aldı. Şimdi, 12 ay sonra, magazin masalının tamamen yanlış olduğuna şüphe yok.

Ama bu okşamayla ilgili değil Dedikoducu Polis arkada. Bu, dergilerin nasıl rutin olarak yanlış iddialarda bulunmaları ve nadiren hatalarından sorumlu tutulmaları ile ilgilidir. Magazin gazetesi hiçbir zaman bir geri çekilme yapmadı veya yanlış olduğunu kabul etmedi. Daha fazla sahte makaleyi çalkalayarak basitçe devam etti.

Diğer bir yan ürün de, eşit derecede güvenilmez yayın kuruluşlarının, Berry ve Reeve flört gerçeği kontrol etme zahmetine girmeden. Örneğin, Dedikoducu Polis iflas etmek zorunda kaldı Kadınlar Günü nasıl olduğuna dair bir parça için kendi dönüşünü yaptığında Reeves, Berry ile aşk yaşadıktan sonra artık 'asık suratlı' değildi . Sonra, flört masalının ilk yayınlanmasından altı ay sonra, derginin kardeş yayını TAMAM MI! yeni bir bakış açısı ekledi, oyuncunun yardımcı yıldızına 'yıllardır' aşık olduğunu, ancak ancak yapım tamamlandıktan sonra Reeves ve Berry romantizmini alıyor 'Bir sonraki seviyeye.'

Biri bunun olacağını düşünebilirdi, ancak başka bir kardeş yayın, National Enquirer , sürdürüldü Daniel Craig ve Rachel Weisz, Berry ve Reeves için aşk tanrısı oynuyordu. , diğer filmlerde evli yıldızlarla birlikte çalıştı. Ancak Craig’in temsilcisi bile hikayenin geçerliliği olmadığını söyledi. Gerçek, hangisi Dedikoducu Polis Geçen Mayıs ayının Birinci Gününden bildirildi, Berry ve Reeves hiç çıkmadı ya da profesyonel bir ilişki dışında bir ilişki içindeyseniz.

Süre Dedikoducu Polis Bu hayali öncülün yalnızca birkaç örneğini listeledik, tam anlamıyla binlerce yanlış hikaye vardı, hepsi orijinaline dayanmaktadır. Yaşam tarzı Yalan. Yukarıda belirtildiği gibi, bir yıl geçti ve tabloid, evrene bir inanma iddiası yayma sorumluluğunu üstlenmedi. Bu nedenle makaleleri tekrar gözden geçiriyor ve satış noktalarından sorumlu tutuyoruz. İleriye bakacak olursak, bir dahaki sefere Berry ya da Reeves hakkında bir dergi yazdığında, onun haberciliğine sağlıklı dozda şüpheyle yaklaşmalı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.