Keanu Reeves özel bir adamdır. Aşk hayatını gizli tutma konusunda mükemmel olsa da, romantik zaman çizelgesini bir araya getirmek için yeterli bilgi var. Kalp kırıklığı ve trajedi, Reeves'in tekrar tekrar aşık olmasını engellemeye yetmedi.

bret michaels rock of love gewinner

Reeves, filmde babası Francis Ford Coppola ile çalışırken ünlü yönetmen Sofia Coppola ile tanıştı. Bram Stoker’dan Drakula . Ancak çift uzun sürmedi. Çıkmaya başladıktan bir yıldan az bir süre sonra ikisi ayrıldı.Jennifer Syme, 1998'de grubu Dogstar için bir partide Reeves'le tanışan bir aktris ve yönetmen yardımcısıydı. Film yıldızı anında Syme'ye aşık oldu ve yakında hamile kaldı. Ne yazık ki, kızları Ava Archer Syme-Reeves ölü doğmuştu. Bir çocuğu kaybetmenin acısı ve doğum sonrası depresyonun bir ayrılığa yol açtığına inanılıyor. Yine de Reeves ve Syme arkadaş kaldılar, ancak Syme rockçı Marilyn Manson tarafından düzenlenen bir partiden ayrılırken araba kazasında öldüğü için bu kısa sürdü.

Reeves'in fetihlerine en son eklenen kişi sanatçı Alexandra Grant. Grant ve Reeves, Reeves Grant'i kırmızı halı etkinliğine davet ettikten sonra romantik bir şekilde birbirine bağlandı. İnsanları bunun platonik bir arkadaşlıktan çok romantik bir ilişki olduğuna inanmaya gerçekten iten şey, çiftin el ele tutuşmasıydı. İkisi yıllardır birbirini tanıyor ve hatta birlikte çalıştılar. Reeves ve Grant birlikte iki kitap yayınladılar ve bir yayıncılık şirketi kurdular. Hala net değil mi? Reeves ve Grant sadece arkadaş veya çıkıyorlarsa .

Reeves'in gerçekte kiminle çıktığına dair gerçek bilgilerden çok daha fazla söylenti var. Örneğin, Reeves, magazin dergilerinde Sandra Bullock ile romantik bir ilişki içindedir. ama yıldızlar asla çıkmadı. Bullock bir röportajda, Speed'de birlikte rol aldıklarında Reeves'e aşık olduğunu itiraf etti, bu da Reeves'in ona aşık olduğunu kabul etmesine neden oldu. Açıkçası, bu çiftle zamanlama asla doğru olmadı.

Benzer şekilde Winona Ryder, bir röportajda Reeves'e aşık olduğunu açıkladı. Drakula birlikte, ama o asla rol yapmadı. Reeves, Bullock'ta olduğu gibi, kendisinin de aşık olduğunu paylaştı, ancak bu konuda hiçbir şey söylemedi.

Bu örneklerde, romantik söylentilerin yayılmasının açıkça bir nedeni vardı. Duygular oradaydı ama kimse onlara hareket etmedi. Ancak bazı yayınlar, hiç olmadığı yerde entrikalar uydurma ihtiyacı hissediyor. 2018 yılında KB bunu bildirdi Angelina Jolie, Reeves'e yerleşiyordu . Dedikoducu Polis Jolie'nin temsilcilerinden birine ulaştı ve ikisinin bir ilişkisi olmadığını bize bildirdi. Bu söylenti o zamandan beri birkaç kez yalanlandı. .

Yine 2018'de, bir tabloid, Reeves'i ünlü bir başrol ile yanlışlıkla ilişkilendirdi. Yaşam tarzı iddia edildi Reeves ve Halle Berry 'sıcak bir romantizm' içindeydiler. fakat Dedikoducu Polis bu söylentiyi kolayca çürütmeyi başardı. Bir yıldan fazla bir süre sonra, iddianın tamamen uydurulduğu ve Reeves özel hayatını gizli tutmaktan çok mutlu görünüyor.

julia roberts und danny moder

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.