Keanu Reeves 'Aşk hayatı çoğu zaman sahte tabloid haberlerin konusudur. Dedikoducu Polis aktörün ünlü kadınlarla olan sözde aşklarıyla ilgili birçok yanlış hikayeyi çürüttü. İşte yıldız hakkında birkaç yanlış flört söylenti.

Daha geçen hafta Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Kadınlar Günü haksız yere iddia etmek için Reeves ve Sandra Bullock 'aşıktı'. Gerçekte, oyuncu, erkek arkadaşı Bryan Randall ile ciddi bir ilişki içindedir. Hikaye sadece uydurulmuştu çünkü hem Reeves hem de Bullock 'The Ellen DeGeneres Show' daki ayrı röportajlarda filmi çekerken birbirlerine aşık olduklarını söylediler. Hız 25 yıldan fazla bir süre önce. Her iki yıldız için karşılıklı bir temsil, günümüzde birbirlerine karşı romantik duygulara sahip oldukları fikrini reddetti. Aslında Bullock, DeGeneres'in talk şovunda, kendisinin ve aktörün bugün hala arkadaş olduklarını 'çünkü [randevu] yapmadık' dedi. Dergi bu kısmı hikayesinin dışında bıraktı.melissa mccarthy vor und nach bilder

Geçen Ekim, Dedikoducu Polis seslendi KB yanlış bildirmek için Reeves, Angelina Jolie ile 'sessizce çıkıyor' Temmuz 2017'den beri 'birlikte gözlerden uzak bir Yunan adasına çok gizli bir gezi' yaptıklarından beri. Gazeteye göre, iki yıldız romantizmini “sıkı bir şekilde gizli tutuyorlardı, ancak ilişkileri Reeves'in Jolie'nin çocuklarıyla vakit geçirdiği noktaya kadar ciddileşiyordu. Oyuncuya yakın bir kaynak, Reeves ile Yunanistan'da hiç tatil yapmadığını ve kesinlikle onunla çıkmadığını söyledi. Gibi saygın satış noktaları E! Haberler ve İnsanlar sürekli olarak Jolie'nin tamamen çocuklarına odaklandığını ve flört etmenin ilgisini çekmediğini söylediler. Bir süredir durum böyleydi.

Mayıs 2018'de, Dedikoducu Polis sahtekarlığı çürütmek Yaşam tarzı iddia eden makale Reeves, Halle Berry ile çıkıyordu. sette bir romantizm başlattıktan sonra John Wick: Bölüm 3 - Parabellum . Çıkış, filmin prodüksiyonu sarılıncaya kadar iki yıldızın ilişkilerini 'düşük seviyede' tutacağını ileri sürdü. Sadece en son John Wick devam filmi iki haftadan daha uzun bir süre önce sinemalara girdi ve yardımcı yıldızlar bir çift olarak dışarı çıkmadı. Berry'ye yakın bir kaynak geçen yıl hikayeyi inkar etmekle kalmadı, oyuncu yayınlandığı sırada sette sadece bir gün geçirmişti. Çıkma söylentilerini düzelttiğimizden bu yana bir yıldan fazla bir süre geçti ve yıldızların asla romantik bir şekilde dahil olmadıkları açık.

Ve Charlize Theron birkaç yıl önce Sean Penn ile çıktığında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! yanlış bir şekilde Reeves'in aktrisin ilişkisi nedeniyle 'kalbi kırıldığını' iddia ettiği için. Dergi, Reeves ve Theron'un uzun süredir 'gizlice açılıp kapandığını' iddia etti, bu yüzden onun başka bir oyuncuyla devam ettiğini görünce harap oldu. Önerme sahteydi. Reeves ve Theron, 1997’lerde birlikte başrolü paylaştı. Şeytanın Avukatı ve 2001’ler Tatlı kasım , hiç çıkmadım. Reeves, aktrisin Penn ile olan ilişkisine üzülmemişti, ancak dergi onu terk etmiş gibi göstermeye çalışsa da John Wick başka bir aktör için yıldız.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.