Keanu Reeves sık sık sahte haberler yayınlayan bir web sitesinden gelen tuhaf bir rapora rağmen, insanların 'matristen kurtulmak üzere' olduklarını söylemedi. Dedikoducu Polis bu iddiayı münhasıran çürütebilir. Bunun doğru olmadığı söylendi.

Reeves’in 1999 bilim kurgu filminde Matrix insan ırkı bilmeden sanal bir gerçeklikte yaşarken, vücutları aslında makineler tarafından yönetilen karanlık bir yeraltı dünyasında toplanıyor. Göre YourNewsWire Aktör, filminin olay örgüsünün gerçek olduğuna inanıyor ve son zamanlarda insanlığın varlığının bir yalan olduğunu keşfetmenin eşiğinde olduğunu iddia etti.Güvenilir olmayan blog, Reeves'in Squarespace için yayınlayacağı Super Bowl reklamının setinde insan ırkının “köleleştirildiğine” dair bir rant yaptığını söylüyor. Aktör, “İnsanlık matristen kurtulma belirtileri gösteriyor… Evet, tabii, hala sadece Kardashian'lara ayak uydurmakla ilgilenen birçok insan var, ancak nüfusun önemli bir kısmı uyandı. '

Justin Theroux und Selena Gomez

Hikaye ilerledikçe, oyuncu, insan ırkını kontrol eden makineler ile herkesi özgür bırakmaya çalışan bir grup asi arasında bir 'savaşın yapıldığına' inanıyor, bu da aktörün klasik filminin tam hikayesi. Güvenilir olmayan blog, Reeves'in Başkan Donald Trump'a 'insanlığın uykusundan uyanmasına izin verdiğini' ve karanlık güçlerin 'yaşamlarımızı aktif olarak kontrol ettiğini ve gerçek yeteneğimizi bastırdığını' anladığını söylemeye devam ediyor.

İşte satış noktasının tuhaf makalesi hakkında doğru olan şey: Reeves, Squarespace için bir Super Bowl reklamında başrolde. . Yanlış olan şudur: diğer her şey. Reeves’in sözde yorumlarının internette aranması, diğer saygın sitelerde bulunamaz. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis aktöre yakın bir kaynak tarafından, TV reklamını çekerken 'matrix' içinde yaşayan insanlık hakkında asla konuşmayacağına dair güvence verdi. Reeves, dünyanın filmlerinden birinin olay örgüsünü yaşadığına inanmıyor. Bu sadece saçma bir iddia. YourNewsWire, sahte haberler üreten bir web sitesi .

Bu aynı zamanda, oyuncuyu tuhaf ve uydurma bir hikayenin konusu haline getiren ilk şey değil. Dedikoducu Polis yakın zamanda yanlış bir şekilde iddia ettiği için blogu bozdu Reeves, Hollywood seçkinlerini “kafayı bulmak için bebeklerin kanını” kullanmakla suçlamıştı. Bu makaleden ilham alan son makale Matrix filmler daha yalan haberdir.

Wer ist Bradley Cooper aus dem Jahr 2018

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.