Dır-dir Keanu Reeves en iyi adam olacak Joaquin Phoenix'in ve Rooney Mara Düğünü mü? Gazetelerden birinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Reeves, 1993 yılında aşırı dozda uyuşturucudan ölen Phoenix’in rahmetli kardeşi River ile yakın arkadaştı. John Wick filmlerde Phoenix’in erkek kardeşiyle birlikte rol alan yıldız Seni ölümüne seviyorum ve My Own Private Idaho ve Reeves, arkadaşının yasını tuttuğunu söyledi. Göre TAMAM MI! Phoenix, Reeves'den düğününe en iyi adam olarak katılmasını isteyerek kardeşini onurlandırmayı planlıyor.Sözde bir kaynak, 'Rooney ile de iyi anlaşan Joaquin ve Keanu arasında büyük bir saygı var' diyor. 'Keanu, Joaquin’in Oscar’da River’a yaptığı dokunaklı övgüden çok etkilendi ve bunu yapmaktan gurur duyuyor. Keanu'nun düğünün geri kalanıyla birlikte orada durması aile için duygusal bir an olacak. ' Bilinmeyen içeriden ekliyor: 'Herkes bunun River'ı onurlandırmanın harika bir yolu olduğunu düşünüyor.'

Wie viel wiegt Trisha Yearwood?

Magazin hikayesinin tek gerçek yanı, Reeves'in Phoenix’in rahmetli ağabeyiyle yakın arkadaş olmasıydı. Geri kalan her şey uydurma. Başlangıç ​​olarak, dergi ne zaman ve nerede Joker yıldız evlenmeyi planlıyor. Belki dergi duymamış olabilir - ancak birkaç ay sürebilecek olan koronavirüs salgını ve 'sosyal mesafe' arasında çoğu çiftin aklında düğün planlaması yok.

neue Kinder auf dem Block, wo sind sie jetzt

Yine de Dedikoducu Polis duruma yakın, yayının makalesinin uydurma olduğunu doğrulayan bir kaynakla görüştü. Phoenix, Reeves'den düğününde en iyi adam olmasını istemedi, ki bu şu anda planlanmıyor. Reeves'in yaklaşık otuz yıl önce River ile yakın arkadaş olmasına rağmen, iki aktörün birbirini özellikle iyi tanıdığına dair hiçbir gösterge yok.

O esnada, TAMAM MI! Reeves’in kendi düğün planlarına veya bunların eksikliğine dair sıfır içgörü sahibi olduğunu zaten kanıtladı. Dedikoducu Polis Yanlış haber yaptığı için Kasım ayında dergiyi bastı Reeves ve Alexandra Grant, Malibu'da gizli bir düğün planlıyorlardı. . İkisi düğümü bağlamadı. Bu son makale gibi, başka bir ünlü daha sonra anlatının içine çekildi. Dergi ayrıca haksız yere iddia edildi Sandra Bullock, Reeves’in (var olmayan) nişan partisini planlıyordu .

Dedikoducu Polis ayrıca 2018'deki tabloid gazetesini de yanlış bir şekilde iddia ettiği için seslendi. Phoenix ve Mara bir bölünmeye yöneldi . Yayının, bu makaleye dahil olan herkes hakkında sıfır içgörü olduğu açıktır.

Kaynaklar

  • Shuster, Andrew. 'Keanu Reeves, Alexandra Grant Malibu'da Gizli Düğün Planlıyor mu?' Gossip Cop, 15 Kasım 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Sandra Bullock, Keanu Reeves’in Nişan Partisini mi Planlıyor?' Gossip Cop, 17 Kasım 2019.

    Khakis Jake von der Staatsfarm
  • Shuster, Andrew. 'Joaquin Phoenix, Rooney Mara Split'e mi Gidiyor?' Dedikoducu Polis, 10 Mayıs 2018.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.