Mıydı Keanu Reeves ve Angelina Jolie bir noktada ciddi, düşük anahtar bir çift? İki yıl önce bir tabloid, John Wick yıldız ve Yetersiz oyuncu birlikte yerleşiyordu. Rağmen Dedikoducu Polis Söylenti çıktığında etrafındaki söylentileri araştırdık, bugün hikayeye ve ortaya çıkardığımız her şeye bir göz atıyoruz.Angelina Jolie ve Keanu Reeves’in Sade Aşk İlişkisi

2018 yılında KB o Reeves ve Jolie 'sessizce' çıkıyorlardı Issız bir Yunanistan adasına yapılan 'çok gizli' bir gezinin ardından Temmuz 2017'den beri. Dergi, ikisinin, Reeves’in annesiyle yan kapı komşusu olduğunda tanıştığını belirtti. Gazetecinin içeriden biri, Jolie’nin altı çocuğunun kendisiyle olan aşkını 'onayladığını' açıkladı. Matris aktör ve Reeves 'Jolie’nin çocuklarının yanında olmaktan keyif aldı.'Angelina ve Keanu Hiç Halka Açıldı mı?

Kaynak, Reeves'in oyuncu üzerinde 'iyi bir etki yarattığını' ve Jolie'nin 'drama ile bittiğinden' bir erkekte istediği niteliklere sahip olduğunu ekledi. Reeves ile ilgili olarak, KB aktörün 'daha karanlık bir tarafı olan Ange gibi gizemli kadınlara çekildiğini' ortaya çıkardı. Birçoğumuzun bu yasadışı ilişkiyi neden duymadığımıza gelince, çıkış, Reeves'in annesi ikisinin halka açılıp yerleşmesini istemesine rağmen, ikisinin romantizmini 'sıkı bir şekilde paket altında' tuttuğunu açıkladı.

Hayır, Lara Croft ve John Wick Hiç Tarihlenmemiş

Yine de, bu uzun hikaye tam da bu, bir masaldı. Rapor çıktığında, Dedikoducu Polis Hikayenin yanlış olduğunu onaylayan Angelina Jolie'ye yakın bir kaynakla görüştü. Bir yıl önce bir kez daha hesabı araştırdı hala yanlış olduğunu bulmak için. Bugün kararımız aynı. Angelina Jolie şu anda velayet ve boşanma savaşına karıştı Brad Pitt ile birlikte, ancak oyuncu aynı zamanda öncelikli olarak sadece çocuklarını büyütmek . Keanu Reeves bildirildiğine göre Alexandra Grant ile çıkıyor Jolie ve Reeves birbirleriyle uzaktan bile olsa ilişkide olsaydı, dünyadaki her haber kaynağı, sözde ilişkilerini ele alırdı.Tabloids Angelina Hakkında Yanlış Oldu

Üstelik bu, elimizden aldığımız ilk sahte rapor değildi. KB Jolie hakkında. Geçen yıl bu zamanlarda, Jolie'nin sahip olduğu iddia edilen aynı tabloid Bradley Cooper ile 'gizli yatılılar' . Dedikoducu Polis çıktığında hikayeyi çürüttü. İkisi asla gizlice ya da başka bir şekilde çıkmıyorlardı.

Geçen Kasım, KB iddia edildi Jolie, Hollywood'un ondan nefret ettiğini hissetti . Dergi, aktrisin Pitt'ten boşanması nedeniyle itibarının lekelendiğinden endişelendiğini iddia etti. Ancak, Dedikoducu Polis aktrisin onun hakkında ne düşündüğünü umursamadığını, bu nedenle tabloid'in önermesinin tamamen uydurma olduğunu kaydetti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.