Keanu Reeves ve Alexandra Grant Uydurma bir tabloid habere rağmen Malibu'da gizli bir düğün planlamıyor. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Tamamen uydurma.

Gibi Dedikoducu Polis söylentiler bu ayın başlarında ortaya çıktı Reeves Grant ile çıkıyor Los Angeles'taki LACMA Art + Film Gala'da kırmızı halıda el ele tutuştuktan sonra, uzun zamandır arkadaşı ve iş ortağı. Romantizm doğrulanmamış durumda ve oyuncunun temsilcisi söylentiler hakkında yorum yapmadı. Bu durmadı TAMAM MI! ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşımaktan.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye 'Keanu kısa süre önce Alexandra'dan evlenme teklif etti ve o da evet dedi' dedi. “Yaklaşık bir ay önce evde rahat bir akşam yemeğinde soruyu sordu - İtalyan paket servisi, mum ışığı ve Frank Sinatra müziği. Hayatlarının geri kalanını birlikte geçirmelerini istediğini ve sonra tek dizinin üstüne çöktüğünü söyledi. ' Sözde kaynak, aktörün Grant'e 200.000 dolarlık vintage esintili bir nişan yüzüğü verdiğini ileri sürüyor ve ekliyor: 'Alexandra şok oldu ve mutlu bir şekilde kabul etti.'

Oradan, yayın Reeves ve Grant'in 'çok gizli' bir düğünde düğümü bağlamayı planladıklarını söylüyor. Şüpheli habercisi, 'Önümüzdeki baharda Malibu'da olmasını istiyorlar,' diyor ve 'yaklaşık 70 konukla' 'basit' ancak 'romantik' bir kutlama olacağını da ekliyor. Görünüşte hayali kaynak ekliyor: “Tören muhtemelen tam güneş batarken kumsalda gerçekleşecek. Kulağa hoş geliyor ama Keanu'yu bildiğimizde her şey çok samimi, rahat ve rahat olacak. '

Dedikoducu Polis Reeves ve Grant'in gerçekten çıkıp çıkmadıkları veya sadece çok yakın arkadaşlar ve işbirlikçiler olup olmadıkları konusunda hala bir açıklama yapmaya çalışıyor. Ancak, çalışmalarda Malibu düğünü olmadığını teyit edebiliriz. Duruma yakın bir kaynak, bize, yayın organının makalesinin uydurma olduğunu ve bir nişanla ilgili tüm konuşmaların sahte olduğunu söylüyor.

Belirtilmesi gerekir, TAMAM MI! oyuncunun kişisel hayatına dair sıfır içgörü sahibi olduğunu zaten kanıtladı. Geçtiğimiz Ocak, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Reeves Sandra Bullock'a yakın büyüyordu , erkek arkadaşı Bryan Randall'ın bundan rahatsız olduğu noktaya kadar. O ayın ilerleyen saatlerinde, satış noktası hakkında bir hikaye uydurdu Reeves, Halle Berry ile romantizm geliştiriyor , rol arkadaşı John Wick: Bölüm 3 - Parabellum .

Temmuz ayına gelindiğinde, yayın hakkında çelişkili bir hikaye ortaya çıktı. Reeves'in yıllarca bekar kalmasının nedeni . Eylülde, Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için dergiyi çağırdı Reeves bir çocuğu bekar bir baba olarak evlat edinecekti . Bu son parça, Grant ile 'aylardır' sessizce çıktığını söylüyor. Gazeteci durumun böyle olduğunu biliyorsa, neden iki ay önce bekar olduğunu ve tek başına bir bebek evlat edindiğini bildirdi?

Ist Lady Gaga schwanger?

Reeves hakkındaki tabloid hikayelerinin her yerde olmasının nedeni, hepsinin havadan yaratılmış olmasıdır. Dergi, bir Malibu düğünü hakkındaki bu sahte anlatıyı icat etmek için aktörü çevreleyen en son romantik söylentileri kullanıyor. Planlanan böyle bir tören yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.