Dır-dir Keanu Reeves nişanlı Alexandra Grant ? İşte milyon dolarlık soru. Dedikoducu Polis araştırdı ve işte size bildirebileceklerimiz.

O zamandan beri Reeves ve Grant ilk olarak birlikte ortaya çıktılar Kasım ayında LACMA Art + Film Gala'da el ele tutuşan dedikodu medyası, çift hakkında en tuhaf hikayeleri ortaya çıkarmak için yarışan magazin dergileriyle çıldırdı. Geçen ay, Kadınlar Günü İkisinin nişanlandığını iddia eden bir hikaye ile sallandı ve Grant, Gwyneth Paltrow tarafından düzenlenen bir partide arkadaşlarına haberi açıkladı.Wer ist Trisha Yearwood verheiratet mit jetzt

Hepsi Şubat ayındaki bir partiden geliyor gibiydi

Paltrow'un Şubat ayında ev sahipliği yaptığı 'Makyajsız Parti', Demi Moore, Kate Hudson, Rachel Zoe ve Alexandra Grant dahil olmak üzere aktrisin bir dizi yüksek profilli davetli ve arkadaşını içeriyordu. Grant bir fotoğraf bile yayınladı bir araya gelmesinin Instagram akışında. Kadınlar Günü Parti hakkında açık bir şekilde haber vermekten vazgeçme fırsatını yakaladı ve bunun yerine Grant'in partideki herkese Reeves ile nişanlandığını söylediği ayrı bir anlatı uydurdu.

Sözde bir 'kaynak' tabloid'e şöyle diyor: 'Alex arkadaşlarına, Keanu'nun en sevdiği restoran Mastro's'un baş şeflerinden birini lüks bir akşam yemeği pişirmesi için işe aldıktan sonra, doğum gününde Hollywood Hills'teki evinde evlenme teklif ettiğini söyledi. onlar için.' Sözde kaynak şöyle devam ediyor: 'Alex başlangıçta nişan haberlerini aşağıya doğru tuttu, ancak artık heyecanını kontrol edemedi ve mutlu bir şekilde arkadaşlarına parmağındaki muhteşem parıltıyı gösterdi.'

Keanu Reeves ve Alexandra Grant’in sözde düğünü hakkında ayrıntılar

Oradan, bu 'kaynak', Grant ve Reeves’in sözde düğün planları hakkında inanılmaz ayrıntılarla devam ediyor. Arkadaşlarına düğünü olabildiğince sade tutacaklarını söyledi ve bu yıl Honolulu'ya kaçacaklarını açıkladı. Plan, sadece ikisi ve birkaç tanıkla samimi bir kutlama yapmak. ' Oradan makale daha da tuhaflaşıyor.

Kaynak, Hudson'ın kadınların bunu 'bir nişan kutlaması yapması gerektiğini söylediğini ve Gwyneth hemen Alex'in etrafında dans etmeye başladığını' iddia ederek devam ediyor ve kulağa garip bir kabile ritüeli gibi geliyor. Ama dahası var. Şüpheli kaynağa göre, Demi Moore '2005 yılında Ashton Kutcher ile yaptığı küçük düğünün 1987'de Bruce Willis ile yaptığı lüks, yıldızlarla dolu töreninden çok daha özel olduğunu açıkladı.'

Karar nedir?

Öyleyse, tüm bunlardan sonra, ne var Dedikoducu Polis Tüm bunlarla ilgili düşünceleriniz? Açıkçası emin değiliz. Genellikle kesin olmayı severiz, ancak Keanu Reeves ve Alexandra Grant söz konusu olduğunda, herhangi bir şeyden emin olmak zor. Reeves, kişisel hayatı hakkında herkesin bildiği gibi çok özeldir ve ne kendisi ne de Grant herhangi bir resmi açıklama yapmamıştır. Araştırmamızda gerçekten sadece daha fazla soru bulduk.

Örneğin, kamuya hiçbir şey çıkmazken, Grant, çiftin flört ettiğini onaylıyor. İle bir röportajda Vogue , kız arkadaşı olarak tanımlandı ve iddiaya itiraz etmedi. O da bunu tam olarak onaylamadı. Sanatçı dergiye, 'Tanıdığım her bir kişinin Kasım ayının ilk haftasında beni aradığını düşünüyorum ve bu büyüleyici,' dedi ve birlikte çektikleri ünlü fotoğraflardan söz etti.

Grant'in Instagram sayfasında yüzük takmış bir fotoğrafı var. o parmak, ama bunun bir nişan yüzüğü olup olmadığı net değil ve sol elinin başka bir fotoğrafında yüzük görünmüyor, bu yüzden yine kesin bir kanıt yok. Kesin olan bir şey var, bunun gibi bir prize güvenmek imkansız. Kadınlar Günü .

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Böyle harika bir ortak olduğunuz için teşekkür ederim @oscardelarenta! @Projectangelfood'dan yararlanmak için @grantloveproject ile işbirliği yapabildiğimiz için çok heyecanlıyız! - @oscardelarenta ile: ‘[?] GrantLOVE 11. yılında sanatçıları, markaları ve mevcut kar amacı gütmeyen kuruluşları bir araya getiren bir bağış toplama ve arkadaş bulma projesidir. Oscar de la Renta ile yaptığım işbirliğinin tasarım ve renk, sanat ve moda için ortak bir tutkuyu teşvik etmesinden heyecan duyuyorum. Bu sınırlı sayıda LOVE baskıları, çalışmalarımdaki ve Oscar de la Renta’nın İlkbahar 2020 koleksiyonundaki ortak bir renk paletine dayanıyor. ’Girişim hakkında daha fazla bilgi almak ve bir baskı satın alarak küresel topluluğumuzu desteklemek için biyografimizdeki bağlantıyı ziyaret edin. #kalıcıev #kalıcılık #grantlove #oscardelarenta

Tarafından paylaşılan bir yayın Alexandra Grant (@grantalexandra) 16 Nis 2020 tarihinde 14:12 PDT

Wer ist die Frau von Vin Diesel

Daha önce buradaydık

Geçen Haziran, aynı tabloid iddia edildi Angelina Jolie, Reeves'in kadroya katılmasını istedi nın-nin Ebediler böylece onunla çıkabilecekti. Mantıksız makale, aktrisin 'iş ile zevki karıştırmaktan çok mutlu olduğunu' iddia ediyordu. Çıkış yanlıştı, çünkü Dedikoducu Polis o sırada rapor edildi.

Ondan önce, Mayıs ayında güvenilmez tabloid eklendi Reeves, Sandra Bullock'a Bullock zaten Bryan Randall ile bir ilişki içinde olmasına rağmen. Temel olarak, yayın organının yayınladığı her şey, tıpkı Reeves ve Grant hakkındaki bu son hikaye gibi, hemen şüphelidir, bu yüzden kontrol edin Dedikoducu Polis ilk önce emin olmak için. Ve kayıt için, Mastro's'un Reeves'in en sevdiği restoran olduğuna dair bir kanıt da yok, ancak geçen Mayıs ayında Grant ile birlikte fotoğrafını çekti, bu yüzden tabloid şüphesiz hikayenin o kısmını o fotoğrafa dayanarak uydurdu.

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.