İnternet etrafındaki söylentilerle dolup taştı Keanu Reeves ve uzun süredir arkadaşı ve iş ortağı, Alexandra Grant . İkisi, yıllarca süren arkadaşlıktan sonra resmen çıkıyor mu? Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve şu andan itibaren söyleyebileceğimiz tek şey ... belki.

Hafta sonu boyunca, Reeves ve Grant 2019 LACMA Art + Film Gala'da el ele tutuşarak fotoğraflandı. El ele tutuşmak, iki kişinin çıktığının kanıtı değil, ancak ikisinin fotoğraflarının çekileceğini bildiği çok halka açık bir yerdeydi. Hikayeleri ve kaynakları oluşturan magazin dergilerinin aksine biz daha pragmatikiz. Reeves’in veya Grant’in kampından henüz yapılmamış resmi bir onay gelene kadar dışarı çıkıp bir şeyin doğru olduğunu ilan etmeyeceğiz. Dedikoducu Polis oyuncunun temsilcisine ulaştı, ancak henüz bir yanıt almadık.Ayrıca flört dedikodularını tamamen bozmaya da hazır değiliz. Reeves ve Grant on yıldır arkadaş oldular ve geçmişte birlikte çalıştılar. 2011'de iki güç birliği yaparak 'yetişkinlerin resimli kitabını' hazırladı. Mutluluğa Övgü , Reeves'in sözleri ve Grant'in illüstrasyonlarıyla. Çift, 2016'da başka bir kitap üzerinde birlikte çalıştı. Gölgeler . Geçmişte ikili hakkında söylentiler ortaya çıktı, ancak ikisi de ilişkilerinin doğası söz konusu olduğunda çok sıkı oldu. Oyuncu, 2001'den beri kimseyle halka açık bir şekilde bağlantılı olmadığı için özellikle kişisel hayatı hakkında özeldir.

Reeves ve Grant hakkında haftalardır fısıltılar çıkıyor. İkisi, geçen ay Santa Monica'daki bir İtalyan restoranının dışında geçen hafta da dahil olmak üzere, paparazziler tarafından birkaç kez fotoğraflandı. Aynı ayın başlarında, ikisi Los Angeles'ta bir suşi restoranında yemek yedikten sonra Grant başını Reeves'in omzuna yaslayarak fotoğraflandı.

Yine de, bu ikisinin halka açık bir etkinlikte el ele tutuşarak ilk kez fotoğraflanması olmadığını da belirtmekte fayda var. Haziran ayında Reeves ve Grant, Malibu'daki bir Saint Laurent pist gösterisinde el ele tutuşarak kırmızı halıda yürüdüler. Bu seferki kadar gürültülü olmasa da, o zamanlar da bir ilişki gümbürtüsü vardı. 2016 yılına kadar bile, ikisi Miami'deki bir galada kol kola görüldü.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, magazin dergilerinin çoğu, Reeves ve Grant'in çıktığı anlatıyla öne çıktı. HollywoodLife, Günlük Posta, Yaşam tarzı ve Sayfa Altı hepsinin Grant'e Reeves'in 'kız arkadaşı' olarak atıfta bulunduğu manşetler var, ancak magazin dergilerinin genellikle Reeves kiminle çıkıyor . Sadece bu yıl Dedikoducu Polis hakkında hikayeleri bozdu Reeves Sandra Bullock ile çıkıyor , Angelina Jolie, Halle Berry ve Samara Dokuma. Tüm bu söylentiler yanlıştı. Mevcut söylentilerin doğru olması bizi şaşırtmasa da, şu ya da bu şekilde herhangi bir beyanda bulunmaya hazır değiliz. Dedikoducu Polis oyuncunun temsilcisinden haber alırsak veya başka bir haber alırsak güncelleme yapacağız.

mein 600-Pfund-Leben die Assanti-Brüder

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.