Dır-dir Keanu Reeves bir çocuğu evlat edinmeyi mi planlıyorsunuz? Gazetelerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis hikayeyi inceledi ve yanlış olduğunu onaylayabiliriz.

Son sayısında bir makale TAMAM MI! 1999'da Reeves’in o zamanlar kız arkadaşı olan Jennifer Syme’nin ölü doğan çocuğunu doğurduğu gerçeğini gündeme getiriyor. Dergi, 'oyuncunun katlandığı duygusal acının onu uzun süredir ebeveyn olma fikrine kaptırdığını', ancak son zamanlarda bu konudaki düşüncelerini değiştirdiğini ve artık 'babalığa hazır' olduğunu söylüyor.Sözde bir kaynak, 'İçinde bir düğme açıldı ve bir çocuk istiyor' diyor. 'Hâlâ verecek çok sevgisi olduğunu fark etmesi yirmi yılını aldı.' Aktörün şu anda bekar olduğunu kabul ettikten sonra çıkış, kendisine danıştığını iddia ediyor Hız evlat edinme tavsiyesi için başrolü paylaşan ve uzun süredir arkadaş olan Sandra Bullock.

İddia edilen habercisi, 'Keanu bununla devam etmeye karar verirse çok fazla desteğe sahip' diye ekliyor. O kadar sabırlı, kibar ve nazik ki inanılmaz bir baba olacaktı. Elbette, Dedikoducu Polis Reeves'in olumlu nitelikleriyle ilgili bu ifadelere itiraz etmiyor, ancak bunlar sahte bir hikayeye dönüşüyor.

İle bir röportajda Esquire 2017 yılında Reeves, gelecekte bir çocuk olma olasılığını düşürdü . Ben de… artık çok geç. Bitti, ”dedi. 52 yaşındayım. Çocuğum olmayacak. Şu anda 55 yaşında olan Reeves, fikrini değiştirmiş gibi görünmüyor. Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki, tabloid ' Eğer onunla devam etmeye karar veriyor. ' Bir derginin kendi öncülüne pek inanmaması her zaman kırmızı bir bayraktır.

Reeves, çocuk sahibi olma konusundaki ilgisizliğini ifade etmenin yanı sıra, son günlerde büyük bir artış gösteren kariyeri ile de çok meşgul. Oyuncu, önümüzdeki birkaç yıl içinde çeşitli filmlerde, TV şovlarında ve hatta video oyunlarında rol aldı. Reeves ayrıca, her ikisi de zamanının bir kısmını kaplayan özel bir motosiklet işi ve bir kanser vakfı kurdu.

TAMAM MI! aynı tabloid Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için Ocak ayında basıldı Reeves, Bullock ve erkek arkadaşı arasında sorunlara neden oluyordu. Bryan Randall. O ayın ilerleyen saatlerinde, dergi yanlış haber yaptı Reeves, Halle Berry ile çıkıyordu. , onun John Wick: Bölüm 3 - Parabellum ortak yıldız. Yayın, açıkça Reeves’in kişisel hayatı hakkında bir tahminde bulunuyor. Henüz herhangi bir yönü hakkında doğru olmadığını düşünürsek, bu benimseme senaryosunun da yanlış olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Caitlyn Jenner möchte wieder ein Mann sein