Mevcut salgın birçok insanın düğünlerini ertelemesine neden oldu. Katy Perry ve Orlando Bloom koronavirüs salgını nedeniyle yaklaşan nikahları askıya alınan birçok çiftten biri. Ancak geçen yıl bir tabloid, çiftin Mısır'da evleneceğini iddia etti. Bu hala oluyor mu? Dedikoducu Polis o sırada raporu araştırdı. İşte hikayeye ve ikisinin planlarının bugünkü durumuna bir bakış.

Katy Perry ve Orlando Bloom’un Mısır Düğünü

2019 yılında KB Katy Perry ve Orlando Bloom'un aradığını bildirdi Mısır'da evlenmek . Aynı sıralarda çift, Perry’nin 35. doğum gününü kutlamak için ülkeye bir gezi yaptı, bu tabloid’in parçayı uydurma nedeninin kaynağı olabilirdi. Yine de dergi, Perry ve Bloom'un Mısır'a 'aşık olduklarını' ve törenlerini orada yapmak için planlarını yeniden düzenlediklerini iddia etti.İçeriden biri, 'Giza gezisi sırasında Katy, Orly'ye orada evlenmeyi çok seveceğini söyledi' dedi. Kaynak ayrıca Bloom'un 'daha romantik bir şey düşünemediğini' ortaya çıkardı. Kaynak, Perry’nin Russell Brand'e ilk düğününü 'zirveye çıkaracağını' ve Bloom’un Miranda Ker’e 'pompalı tüfek' törenini yaptığını ekledi. Muhbir, Perry'nin 'romantik ve aynı derecede görsel bir şey aradığını - ve Mısır'ın her kutuyu işaretlediğini' açıkladı.

Katy ve Orlando'nun Gerçekten Evlendiği Yer

Ne yazık ki Katy Perry ve Orlando Bloom’un düğün fotoğraflarında piramit veya mumya olmayacak. Nişanlı çift asla Mısır'da evlenmeyi planlamıyordu. Dedikoducu Polis Raporu, hikayenin doğru olmadığını onaylayan Perry'nin bir sözcüsü tarafından yayınladı. Ayrıca, daha saygın İnsanlar çiftin Japonya'da evlenmeyi planladı koronavirüs vurmadan önce. Şu andan itibaren, kızları Daisy'yi dünyaya yeni karşılayan çift, yeminlerini değiş tokuş etmeyecek ve bir düğün olmayacak. 2020'de yer alıyor , çünkü ikisi çocuklarını büyütmeye daha çok odaklandılar.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

@Withregram gönderildi • @unicef ​​Dünyaya hoş geldiniz, Daisy Dove Bloom! İyi Niyet Elçileri @KatyPerry ve @ OrlandoBloom’un yeni neşe paketini sunmaktan onur duyuyoruz. ? Katy ve Orlando bize 'Kızımızın güvenli ve sağlıklı gelişinden sevgi ve merakla süzülüyoruz' dedi. ? 'Ancak şanslı olduğumuzu ve herkesin bizimki kadar huzurlu bir doğum deneyimi yaşayamayacağını biliyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki topluluklar hala sağlık çalışanı sıkıntısı çekiyor ve her on bir saniyede bir hamile bir kadın veya yeni doğan, çoğunlukla önlenebilir nedenlerden ölüyor. COVID-19'dan bu yana, hastalıkları önleyen suya, sabuna, aşılara ve ilaçlara erişim eksikliğinin artması nedeniyle pek çok yenidoğan hayatı risk altında. Yeni doğmuş bir bebeğin ebeveynleri olarak, artık mücadele eden ebeveynlerle her zamankinden daha fazla empati kurduğumuz için bu, kalbimizi kırıyor. ? “UNICEF İyi Niyet Elçileri olarak, UNICEF'in, bekleyen her annenin eğitimli bir sağlık çalışanına ve kaliteli sağlık hizmetlerine erişimini sağlamak için ne gerekiyorsa yaptığını biliyoruz. Kızımızın zaten sahip olduğunu bildiğimiz yüreği kutlamak için DDB’nin gelişini kutlamak için bir bağış sayfası hazırladık. Onları destekleyerek, hayata güvenli bir başlamayı destekliyor ve her çocuk için daha sağlıklı bir dünya hayal ediyorsunuz. Umarız ?? cömertlikle çiçek açabilir.? ? Minnetle-? ? Katy ve Orlando. ' ? En değerli hediyeyi desteklemek için lütfen biyografimizdeki bağlantıya dokunun: sağlıklı bir çocuk.

Tarafından paylaşılan bir yayın KATY PERRY (@katyperry) 27 Ağu 2020, 12:31 PDT tarihinde

Katy ve Orlando Hakkında Daha Fazla Sahte Hikaye

Nişanlarının duyurulmasından önce ve sonra, magazin dergileri çok zaman harcadılar. Bloom ve Perry hakkında kurgusal hikayeler yaratmak . Örneğin geçen yıl, KB Perry ve Bloom'un Kanye West'ten düğünlerini yönetmesini istedi . Dedikoducu Polis Sahte raporu reddeden Perry'nin bir temsilcisiyle görüştü. Çift 'büyük, gösterişli' bir düğün yapmak istemiyor.

İki yıl önce aynı tabloid, Perry'nin Londra'ya taşınmak Bloom ile. Tekrar, Dedikoducu Polis Daha saygın bir kaynaktan, şarkıcının sözcüsünden, anlatıyı çürüten açıklama aldı. Yayının ve diğer kuruluşların şarkıcı veya oyuncu hakkında gerçek bir kavrayışa sahip olmadığı açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.