Katy Perry 'American Idol' ikinci sezon için geri dönüyor, şarkı şovundan reytinglerin geri gelmesi nedeniyle 'iptal edilmesine' kadar değişen bir dizi sahte haber olmasına rağmen, Taylor Swift onun yerine. Bu uydurma iddiaların ilk yayınlandığı tarihte, Dedikoducu Polis tamamen yalan olduklarını bildiren ilk kişiydi. Bir kez daha, zaman (ve gerçeklik) bizi haklı çıkardı ve yalanları üreten çıkışları açığa çıkardı.

Mart sonlarında, Yaşam tarzı yanlış iddia edilen bir hikaye uydurdu yeniden başlatılan 'American Idol' 'iptal edilme tehlikesiyle karşı karşıyaydı' çünkü gösterinin ABC için 'utanç verici bir başarısızlık' olduğunu sürdürdü. Sık sık çürütülen tabloid sansasyonel bir şekilde dizinin 'reytinglerinin ağın umduğu gibi olmadığını' bildirdi. Dedikodu dergisi ayrıca görünüşte uydurma bir 'kaynak' olarak, Perry’nin 'yarışmacılarla cilveli davranışı bir saptırma ve reytinglerin düşmesinin temel unsuru' dediğinden alıntı yaptı. Ancak Dedikoducu Polis daha önce bildirildiği zamanlar vardı ABC, 'American Idol' nedeniyle primetime derecelendirmesini kazandı.film mit julia roberts und george clooney

Ve sonra hakkında saçma bir makale çıktı Perry, Swift tarafından 'American Idol' da değiştiriliyor . Bu uzun hikaye blog aracılığıyla geldi Yaramaz Dedikodu , bazen bu kadar tuhaf iddialar yayınlayan, aslında bir hiciv sitesi olup olmadığını merak ediyor. Her şeye rağmen, defalarca itibarını yitiren çıkış, ABC'nin Perry'nin sezon başına 25 milyon dolarlık maaşına değdiğini düşünmediğini söyleyen bir kaynağa sahip olduğunu iddia etti. İddia edilen kişi, '[Perry] 'den maaş kesintisi yapmasını istemek yerine, değiştirilmesine karar verildiğini' ve 'sürekli ortaya çıkan tek isim düşmanı Taylor Swift' olduğunu iddia ediyor.

Bu hikaye o kadar yalandı ki Perry’nin temsilcisi sadece Dedikoducu Polis blogun makalesi doğru değildi ve ağın şarkıcıyla 'mutlu' olduğunu belirtti, ancak kayıtta nadiren yorum yapan 'American Idol' sözcüsü, bizim ve okuyucularımızın Naughty Gossip hikayesinin 'tamamen yanlış' olduğunu bilmesini istedi. 'Ve' kesinlikle yüzde 100 kurgu. ' Önemli bir şekilde, 'American Idol' un 'iptal edildiği' ve Perry'nin yerine Swift'in geçtiği hakkındaki raporların iki ortak unsuru vardı: (1) bunlar tamamen yanlıştı ve (2) her biri isimsiz ve izlenemeyen bir 'kaynağa' bağlıydı. Tersine, Dedikoducu Polis iddiaları doğruladı ve her iki makaleyi de bu çıkışları kolayca ve alenen duyuran şeffaf kaynaklarla çürüttü.

Yaygın olarak bildirildiği gibi, Cuma günü 'American Idol' yeniden başlatma ABC tarafından yenilendi ve ayrıca jüri üyeleri Lionel Richie, Luke Bryan ve Perry'nin geri döneceği açıklandı. Yukarıda belirtilen yanlış iddiaların aksine, Çeşitlilik Dizinin seçildiği haberinde, ana nedenin, geçen Pazar günkü program da dahil olmak üzere, 'sezon galasından bu yana en yüksek izlenme seviyelerini gören' programın 'güçlü reytingleri' olduğunu özellikle belirtti. Gibi Dedikoducu Polis daha önce de belirttiğimiz gibi, zaman hiçbir zaman sahte kaynaklarla yalan haber yayınlayan kanalların dostu değildir. Ve bu seferin kanıtı, yeni “American Idol” ün ikinci sezon için geri geleceği ve Perry'nin Swift ile yer değiştirmeyeceği.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wer ist mit Trisha Yearwood verheiratet