Bu haftanın magazin iddialarından biri Katy Perry hamile olabilir Orlando Bloom 'Nin bebeği. Rapor yanlış. Dedikoducu Polis yeni nişanlanan çiftin çocuk beklemediğini teyit edebilir.

'Katy ve Orlando Bir Aileye Başlamak' dergisinin son sayısında bir manşet okuyor Yaşam tarzı . Ekteki makale, şarkıcının muhtemelen hamile olduğunu, çünkü geçen ay Kanye West’in kilise ayininde 'bol bir bluz' giydiğini söylüyor. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'Katy çocuk sahibi olmak için evlenene kadar beklemek istemişti, ancak bu kesin olarak yazılmamış.'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Bugün hamile kalsaydı, muhtemelen düğünü bebek doğana kadar erteleyecekti' diye ekliyor. Tüm bunlar, şarkıcının bir kilise ayininde giydiği bir kıyafete dayanan spekülasyon. Perry'nin dini bir törene daracık bir elbiseyle gelmemiş olması hamile olduğu anlamına gelmez.

Dedikoducu Polis Şarkıcıya yakın, kayıtta konuşamayan bir kaynağı kontrol etti, ancak derginin makalesinin doğru olmadığını bize garanti etti. Bir Bloom sırdaşı da benzer şekilde bize oyuncunun ve nişanlısının şu anda bir çocuk beklemediğini söylüyor.

Şunu da belirtmek gerekir ki, çiftin çok uzak olmayan bir gelecekte bir noktada bir aile kurması tamamen mümkündür. İnsanlar dergi yakın zamanda şunu bildirdi Perry ve Bloom evlenmek ve bebek sahibi olmak istiyor 'Er ya da geç.' Ancak, derginin tamamen spekülatif raporuna rağmen şarkıcı henüz bir çocuk beklemiyor.

Ne yazık ki, gazetecinin hikayeyi yanlış anladığına şaşırmadık. Yaşam tarzı çiftin özel hayatına dair çok az içgörü sahibi olduğunu zaten kanıtladı. Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için Nisan 2018'de dergiyi bozdu Perry ve Bloom Tokyo'da nişanlanmışlardı . Açıkçası bu olmadı. Çıkış daha sonra bu hikayeyi bıraktı ve geçen Ekim ayında yanlış bir şekilde bildirdi Perry ve Bloom Yunanistan'da nişanlanmıştı . Tabii ki, oyuncu geçen Şubat ayına kadar evlenme teklif etmedi.

Sahte ilişkiler kurmanın yanı sıra, magazin de çifti ayırmaya çalıştı. Örneğin geçen yıl, Dedikoducu Polis iddia ettiği için yayını çağırdı Perry ve Bloom’un ilişkisi 'sallantıdaydı' ayrı zaman ve yoğun programları nedeniyle. Yakında koridordan aşağı ineceklerini düşünürsek, şarkıcı ile oyuncu arasındaki düzenleme gayet iyi çalışıyor gibi görünüyor. Hamilelikle ilgili bu son makale de benzer şekilde yanlıştır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.