Are Katy Perry ve Orlando Bloom Gerçekten bir düğün ve bebek mi planlıyorsunuz? Bunlar magazinlerden gelen iddialar, ama Dedikoducu Polis hikayenin temelden uzak olduğu söylendi. Aslında, Bloom'un yorumları, kendisi ve Perry'nin henüz bu tür bir taahhütte bulunmaya karar vermediklerini gösteriyor.

Yanlış anlatı şu sayfalarda bulunabilir: Temasta , Perry ve Bloom'un 'bu kış evlenmeyi ve hemen bir aile kurmayı planladığını' iddia ediyor. Dedikodu dergisinin aktardığı sözde 'kaynak', açık-kapalı çiftin aktörün 'yerleşmeye hazır hissetmediği' için daha önce ayrıldığını iddia ediyor. Ancak şu anda 'evlenmek ve çocuk sahibi olmak konusunda tam bir U dönüşü yaptığı' iddia ediliyor. Çıkış, Bloom'un 'Katy'yi tekrar kaybetmek istemediğini' savunuyor, bu yüzden sözde muhbir 'onu mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapacağını' iddia ediyor.jenner will wieder ein mann sein

Görünüşe göre bu düğüm atmak ve çocuk sahibi olmak anlamına geliyor. Ek olarak, sözde ihbar ayrıca İngiliz yıldızın oğlu Flynn'in 'küçük bir erkek veya kız kardeşi olmasını' 'seveceğini' iddia ediyor. Aslında zaten yapıyor. Az önce Flynn’in annesinin Miranda Kerr bir erkek bebek doğurdu bu haftanın başlarında. Yayının 'kaynağının', Bloom’un oğlu gibi davranması, aylardır bilindiği halde babasının başka bir çocuğu olmadıkça, zamanla ağabey olacağını düşünmesi garip.

Aynı zamanda Bloom ve Perry'nin 'bu kış evlenmeyi planladıkları' iddia edilmesine rağmen, gerçek düğün planları hakkında tek bir ayrıntı verilmediğini söylüyor. Ayrıca geçen hafta 'American Idol' yenilendi Perry jüri üyelerinden biri olarak geri dönmeye hazırlanıyor. Sonuç olarak, yeni sezon ilkbaharda yayınlanmadan önce, bu sonbahar ve kışı bir sonraki döngü için seçmeleri ve Hollywood Haftası turunu çekerek geçirecek. Çocuk sahibi olmanın bu programa nerede uyacağı belli değil.

jake gyllenhaal und jeanne cadieu

Ek olarak İnsanlar son zamanlarda bunu bildirdi Perry ve Bloom sadece tekrar çıkıyor Dinamikleri geçmişte olduğundan daha 'ciddi' görünürken, saygın dergi, çiftin evlilik ve çocuklarla birbirine bağlı olduğu hakkında kesinlikle hiçbir şey söylemedi. O yüzden, Dedikoducu Polis Geleceklerinin şu anda böyle planları olmadığını öğrendi. Perry'nin bir temsilcisi yorum talebinde bulunmazken Bloom'un sözcüsü kayıtta konuşmayı reddetti. Dedikoducu Polis kendisine yakın bir kişi, kendisinin ve Perry'nin bu kış evlenmeyi ve bir aile kurmayı planladıklarının 'doğru olmadığı' söylendi.

Daha da önemlisi, birlikte geleceklerinin havada olduğunu kendisi bile belirtti. İle konuşmak Kere iki haftadan daha kısa bir süre önce yayınlanan bir röportajda Londra'nın Bloom, Perry'den bahsetti , 'Bu zor. Turda, bir oyun yapıyorum, her şey değişiyor. ' “Ona çok saygı duyuyorum ve çok derin hislerim var. Öyleyse göreceğiz. ' Tipik olarak 'her şey değişir' ve 'göreceğiz', birinin bir düğünü ve çocukları kabul ettiğinin işaretleri değildir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.