Are Katy Perry ve Orlando Bloom zaten 'karı koca' mı? Bu aslında tam bir yıl önce bugün ünlü dergilerden birinde bir iddiaydı. O zaman, Dedikoducu Polis evli oldukları hakkındaki hikayenin doğru olmadığını ve 12 ay sonra raporun ne kadar yanlış olduğunun şimdi daha da açık olduğunu kaydetti.

5 Mart 2018'de, TAMAM MI! korunmuş Bloom ve Perry evlendi Avrupa'da iken. Gazeteci, 'hiçbirinin ayrı ayrı zaman kaybetmek istemediğini' paylaşan bir 'kaynağı' olduğunu iddia etti. Sözde 'içeriden', Amazon Prime şovu 'Carnival Row' u çekerken Bloom'u Prag'da ziyaret etmek için yaptığı gezinin 'aslında bir kaçış' olduğunu ekledi. Ve yayının somut bir detayı olmasa da, yine de 'zaten karı koca' olabileceklerini tahmin etmeye devam etti.365 günlük makalenin geri kalanı, Perry ve Bloom'un bir yıl önce ayrıldıktan sonra nasıl geri döndüğünü yeniden gündeme getirdi. Ayrıca Russell Brand ile olan evliliğine ve Miranda Kerr ile olan evliliğine de kısaca değindi. Ancak, evlendiklerine dair herhangi bir kanıt veya onay eksikti. Dergi, isimsiz ve izlenemez bir 'kaynak' dan gelen belirsiz iddialara dayanarak okuyucularını Perry ve Bloom'un gizlice evlendiğine inandırmaya çalışırken, Perry'nin temsilcisi Dedikoducu Polis bize hikayenin 'doğru olmadığını' anlatmak için.

hat miranda lambert zuerst blake betrogen?

İki ay sonra aynı tabloid iddia etti Perry ve Bloom bir balayına Roma'ya gittiler . Bir kez daha, yayının düğümü bile bağladıklarına dair hiçbir kanıtı yoktu. Gerçek şu ki Bloom ve Perry, transandantal meditasyon hakkında konuştuğu İyileştirmek İçin Birleşim konferansının bir parçası olarak Vatikan Şehrinde Papa Francis ile buluşmak için Roma'daydı.

Tabii ki, sadece üç hafta önceydi Perry ve Bloom nişanlandı . Gibi Dedikoducu Polis Daha önce de belirttiğimiz gibi, ziyaretçilerin en sevdikleri yıldızlarla ilgili güvenilir bilgi kaynakları olup olmadığına karar vermelerine yardımcı olmak için bazen bir yıl önceki makaleleri yeniden ziyaret ettiğimizi belirtti. Açıkçası, magazin gazetesi Bloom ve Perry'nin Prag'da gizlice evlenmesi konusunda yanılmıştı.

O zamanlar derginin, geçmişte onun hakkında ne kadar yanlış olduğunu düşünürsek, şarkıcı hakkında yazmaya devam etmesi şaşırtıcıydı. 2015 yılında Dedikoducu Polis İddiaya göre gerçek olmayan bir kapak haberi yayınladığında sadece magazin dergisini düzeltti Perry, John Mayer'in bebeğine hamileydi . Yayını bozduktan bir ay sonra, TAMAM MI! Perry hamile olduğunu yanlış bir şekilde bildirdiği için özür diledi . Belki de çıkış noktası, okuyucularına onun hakkında sürekli olarak yanlış hikayeler yayınladığı için üzgün olduğunu da söylemelidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.