Are Katy Perry ve Orlando Bloom ondan daha zengin ve ünlü olduğu için gerçekten bölünmeye mi gidiyor? Bu haftanın gazetelerinden birinde gerçek olmayan iddia bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

'Orlando & Katy: Trouble In Paradise' dergisinin son sayısında bir manşet okuyor Star . Ekteki makale, yeni nişanlanan çiftin düğünlerine asla gelemeyeceğini söylüyor çünkü 'ünlü statülerindeki dengesizlik' bir çatışma yaratıyor.Aktörün yaklaşık 40 milyon dolar değerinde olduğunu söyleyen derginin sözde kaynağı, 'Orlando, Katy için deli olabilir, ancak kazanma güçleri arasındaki fark bir felaket reçetesi ve bunu herkes görebilir' diyor. şarkıcı 330 milyon dolarlık bir servet biriktirdi. 'Orlando kariyerini büyütmek istiyor ama yıldızı yükselmeye devam eden Katy.'

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi şöyle devam ediyor: 'Başka bir büyük film rolünü kullanabileceği zaman onun gitgide büyümesini izlemek onun için garip bir durum.' Görünüşte sahte olan ihbarcı ayrıca Bloom'un arkadaşlarının onu 'düğüne acele etmemesi ve bunu bir çift olarak çalıştıklarını kanıtlayabilecekleri uzun bir nişan haline getirmesi için' uyardığını iddia ediyor.

Magazin dergisinin makalesi pek mantıklı değil. Perry ile Bloom’un şöhreti ve mali durumu arasındaki eşitsizlik neden birdenbire bir sorun haline geldi? Geçmişte bunun bir sorun olduğunu düşündürecek hiçbir şey yok, öyleyse etkileşime girmenin önemi tam olarak nasıl değişiyor?

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Duruma yakın, kayıtta konuşamayan bir kaynakla görüştü, ancak çıkış raporunun uydurma olduğunu bize temin etti. Mutlu çiftin güçlendiği ve yıldız gücü ile banka hesaplarındaki farklılıkların hiç düşünmedikleri bir şey olmadığı söylendi.

Ne yazık ki, Star geçen ay nişanlandıklarını duyurduklarından beri çifti ayırmaya çalışıyor. Daha geçen hafta Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için tabloid'e seslendi Perry’nin arkadaşları Bloom ile ilişkisinin biteceğinden korktu oyuncunun 'partisi' üzerine. Hikaye temelsizdi.

Bundan kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star Kardeş yayını, National Enquirer gerçek olanı korumak için Perry ve Bloom'un evlenme nedeni gizlice hamile olması. Şarkıcı bebek beklemiyor. Bu arada, derginin diğer kardeş çıkışı, Yaşam tarzı , geçen Temmuz'da ısrar etti Perry ve Bloom’un romantizmi 'kayaların üstündeydi' mesafe ve yoğun çalışma programları üzerinde. Dedikodu medyasının çiftin ilişkisine dair sıfır içgörü sahibi olduğu açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.