Katy Perry ve Orlando Bloom gerçek olmayan tabloid haberine rağmen Mısır'da gizli bir düğün planlamıyor. Bir dergi, çiftin evlilik planlarını biliyormuş gibi davranıyor. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir.

Perry ve Bloom, kısa süre önce 'Roar' şarkıcısının 35. doğum gününü kutlamak için firavunların diyarına bir gezi yaptı. Şarkıcıya Nil'de on günlük bir yolculuk için büyük bir arkadaş grubu katıldı ve hem Perry hem de Bloom piramitlerde çok sayıda fotoğraf yayınladı. KB çiftin orada evlenmeye karar vermesiyle ilgili bir hikaye uydurma fırsatı buldu. Yayına göre, Perry ve Bloom 'Mısır'a o kadar aşıklar ki zaten bir sonraki seyahatlerini planlıyorlar - düğümü bağlamak için!'Dergi, Perry’nin 'arkadaşı' dediği şeyi aktarıyor: 'Katy, Giza'ya yaptıkları yolculuk sırasında Orly'ye orada evlenmeyi çok seveceğini söyledi.' Şüpheli kaynak, magazin gazetesine 'Daha romantik bir şey düşünemedi' demeye devam ediyor. Yayın, Bloom'un ilk düğününün basit bir mesele olduğundan bahsediyor, ancak o zamanki gelini Miranda Kerr evlendiğinde zaten hamile olduğu için buna 'pompalı tüfek senaryosu' diyorlar. Aynı zamanda Perry’nin Hindistan’daki Russell Brand ile yaptığı gösterişli 2010 düğününden de bahsediliyor ve bu en son düğün planı için sözde ilham kaynağı.

Wer ist Tom Filz aus

Tabloid, Perry’nin ilk düğününü “zirveye çıkarabilecek” tek yerin Mısır olduğu konusunda ısrar ederek uzun hikayeyi bitiriyor. İsimsiz kaynak ekliyor: 'Katy’nin kendisi kadar romantik ve aynı derecede görsel bir şey arıyordu ve Mısır her kutuyu işaretliyor.' Şüpheli habercisi ve magazin gazetesi çok yanlış.

Çiftin sırf doğum günü için orada tatil yaptıkları için Mısır'da bir düğün planladıklarını gösteren hiçbir şey yok. Derginin bilinmeyen 'içeriden' iddialarına rağmen, Dedikoducu Polis Perry’nin sözcüsüyle kontrol edildi ve kayıtta bize hikayenin doğru olmadığını söyledi.

Bir şey KB Kanye West'in düğünde hala bakan olup olmayacağından bahsetmiyor. Yayın, bu yılın başlarında, Bloom ve Perry West'ten düğünü yönetmesini istemişti . Çıkışın, bu en son sahte raporda rapçiden bahsetmekten kaçınmasının nedeni, bu hikayenin de tamamen yanlış olmasıdır. Dedikoducu Polis West'in düğün törenini denetlemediği sırada Perry’nin temsilcisiyle doğruladı.

Gerçek şu ki KB çiftin evlilik planları veya ilişkileri hakkında hiçbir fikri yoktur. Nisan 2018'de, tabloid her ikisini de iddia etti Perry ve Taylor Swift Londra'ya taşınıyordu sevgilileri Bloom ve Joe Alwyn ile birlikte yaşamak. Bu makale, o zamandan beri onarılan rezil bir kan davası olan dünyanın en büyük iki pop yıldızını birbirine bağlamaya yönelik açık bir girişimdi. Dedikoducu Polis ayrıca bu raporu, ona itiraz eden bir yığın kanıtla çürüttü. Bloom ve Perry, bir buçuk yıl sonra Los Angeles'ta birlikte yaşamaya devam ediyor. Ve ne olursa olsun, Swift Londra'ya da taşınmadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.