Katy Perry ve Orlando Bloom aktörün sözde gizli iletişim halinde olduğu konusunda kavga etmiyorlar selena Gomez , yeni bir habere rağmen. Bu haftanın ünlü dergilerinden biri, çiftin evlilik planlarının tehlikede olduğunu iddia ediyor, ancak durum böyle değil. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir.

Göre Temasta Perry, 'Orlando ve Selena arasında bir dizi mesaj' keşfettikten sonra çiftin düğün planlamasını 'frenledi'. İsimsiz bir kaynağın 'Katy, kendisiyle konuşmasını yasakladığı için Orlando'yu ona ihanet etmekle suçlayarak balistik gitti.' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Katy aşağılanmış hissediyor. Selena'nın Orlando'ya takıntılı olduğunu düşünüyor ve ona sadece arkadaş olduklarına dair güvence vermesine rağmen onunla konuşmaya hiç hakkı yok. Katy hâlâ kıskanıyor ve tüm düğünü yeniden düşünüyor. 'Bu sahte hikaye, magazin dergilerinin geçmişte terk edemediği bir yıllık durumdan kaynaklanıyor. Perry ve Bloom 2016'da çıkmaya başladıktan kısa bir süre sonra, aktör bir Las Vegas gece kulübünde Gomez ile sohbet ederken fotoğraflandı. Bu, iki ilişkiyi içeren bir dizi yanlış hikayeye yol açtı, durum böyle değildi. Perry, hile söylentilerini bile reddetti.

Perry ve Bloom şimdi nişanlandılar ve bu olayın olmayışının üzerinden üç yıl geçti, ancak Temasta bir şekilde anlatıyı yeniden canlandırmayı gerekli buldu. Perry'ye yakın bir kaynak bize bu yeni hikayenin tamamen saçma olduğunu garanti etmekle kalmıyor, aynı zamanda Gomez’in sözcüsü Bloom ile temasa geçmediğini doğruladı.

Güvenilir olmayan çıkış, Perry ve Bloom’un yaklaşan evliliklerinden yararlanmak için bu hayali aşk üçgenini geri dönüştürüyor gibi görünüyor. 2016 yılında, Dedikoducu Polis Yanlış iddialarda bulunduğu için magazin gazetesinin kardeş kanalı RadarOnline'da baskın yaptı Perry, Bloom ve Gomez'in 'takılmalarından' Taylor Swift'i suçluyordu. Bu hikaye, Bloom ve Gomez'in Las Vegas gece kulübünde 'öpüşürken yakalandığını' iddia etti. Gerçekte, onları gürültülü bir kulüpte yakından sohbet etmekten başka bir şey yaptıklarını gösteren hiçbir fotoğraf yoktu.

Gomez ve Perry arasındaki tüm 'kan davası' fikri de tamamen yanlış bir anlatıdır. Gomez'in 2017'deki böbrek naklinden kısa bir süre sonra, Perry, Gomez'e nazik bir mesaj gönderdi şarkıcı arkadaşına kalbini ve özgünlüğünü 'sevdiğini' söyleyen herkese açık bir Instagram gönderisinde. Bu, Gomez'in bir röportajda Perry'nin 'harika' ve 'harika' olduğunu düşündüğünü söylemesi sonrası oldu. Her ne sebeple olursa olsun, magazin dergileri, dahil olan tüm tarafların bunun olmadığını açıkça belirtmesine rağmen, var olmayan bir drama yaratmakta ısrar ediyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.