Katy Perry ve Orlando Bloom geçen yıl ve yakın zamanda Sevgililer Günü'nde nişanlandı ilk kızlarını karşıladı birlikte. Yine de söylentiler, ikili bir evlilik öncesi anlaşma nedeniyle kavga etti. Dedikoducu Polis bu hesapla ilgili birkaç hikaye topladı. İşte Perry ve Bloom'un evlilik öncesi anlaşmaya varmalarının ardındaki gerçek.

Katy Perry ve Orlando Bloom’un Costly Prenup'ı

İki yıl önce, Yaşam tarzı Perry ve Bloom'un 335 milyon dolarlık bir anlaşma imzalamak . Çıkış, 'Havai Fişek' şarkıcısının Bloom ile koridorda yürümeden önce varlıklarını koruduğundan emin olmak istediğini iddia etti. İçeriden bir kişi, 2 milyon dolarlık hile maddesi ve 1 milyon dolarlık ceza içeren anlaşmanın ayrıntılarını açıkladı. Yüzüklerin Efendisi oyuncu pop yıldızından ayrıldı. Dedikoducu Polis raporun yanlış olduğu duruma yakın bir kaynak tarafından temin edildi. O zamanlar Bloom henüz Perry'ye evlenme teklif etmemişti. Çıkışın sözde bir ön anlaşma hakkında samimi bilgiye sahip olması inanılamayacak kadar abartılıydı.Katy ve Orlando’nun 'Gizli' Katılımı ve Ironclad Anlaşması

Aylar sonra, aynı dergi Perry ve Bloom'un gizlice nişanlandığını iddia etti ancak 'California Girls' şarkıcısı korumaya çalışmak 365 milyon dolarlık serveti. Gazete gazetesine göre Perry, Bloom'a bir hile maddesi ve aktör evliliğinin ilk iki yılı içinde ayrılırsa ceza ücreti içeren sert bir evlilik öncesi anlaşma yaptı. Açıkçası, dergi zaten çürütülmüş hikayesini yeniden gözden geçiriyordu. Güvenli tarafta olmak, Dedikoducu Polis Raporu, bize anlatının yanlış olduğunu söyleyen Perry için bir temsilci tarafından çalıştırdı. Artı, çift henüz nişanlanmamıştı.

Katy ve Orlando’nun Para Üzerinden Savaşı

2019 yılında Star Katy Perry ve Orlando Bloom'un ' savaşta 'Evlilik öncesi anlaşmalarının ayrıntıları üzerine. Tabloid, çiftin koridorda yürürken önünde duran tek şeyin para olduğunu iddia etti. İçeriden biri, Perry'nin müziği ve 'American Idol' ve diğer projelerdeki çalışmaları nedeniyle film yıldızı nişanlısından 'önemli ölçüde daha zengin' olduğunu belirtti. Kaynak, Perry'nin ekibinin ona güvenli oynamasını tavsiye ettiğini, ancak Bloom'un çile yüzünden 'tedirgin' olduğunu da ortaya çıkardı. Orlando, Katy'yi suçlamadı, ancak evliliklerinin daha çok bir iş anlaşması gibi olduğunu hissetmeye başladı. Her şeye bir engel koyuyor ”dedi içeriden. Bloom ve Perry, daha saygın kuruluşların da onayladığı gibi, para için kavga etmiyorlardı. Dedikoducu Polis hatta geriye bir bak hikayenin ne kadar saçma olduğunu göstermek için bir yıl sonra hikayede.

Katy Perry ve Orlando Bloom'un henüz evlenmediklerini sanıyordum, bunun nedeni mali ya da sözleşmeler değil. Dünyanın çoğu gibi, çiftin ertelenen mevcut koronavirüs salgını nedeniyle yaklaşan evlilikleri ve daha fazlası değil.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor Başına Ana de Armas ile Ayrıldıktan Sonra Ben Affleck 'Kalbi Kırık' ve 'Kendini Açlıktan Çekiyor'

Rapor: Portia De Rossi 'Deneme Ayrılığı' İstiyor, Ellen DeGeneres İkinci Şans İçin 'Yalvarıyor'

'Kraliçenin Gambiti' Yıldızı Anya Taylor-Joy, Garip Göründüğünü Düşündüğünü Kabul Etti, Biz Katılmıyoruz

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Dave Chappelle’nin Karısı Kimdir? Elaine Chappelle Hakkında Her Şey