Yapar Orlando Bloom Köpeğine sevgiden daha fazla 'savurmak' Katy Perry ? Bir tabloid, bekleyen ebeveynlerin, oyuncunun sevgili evcil hayvanına muamelesi nedeniyle ayrılabileceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis gerçekten, gerçekten aptal hikayeyi düzeltebilir.

Göre Kadınlar Günü , Katy Perry ve Orlando Bloom kırılma noktasına gelmiş olabilir. Çiftin 'arkadaşları', ikilinin 'iki farklı insan oldukları' gerçeğini geçiştirmek için mücadele ettiklerini iddia ediyor. Çiftin sorunları, Bloom'un köpeğinin ortadan kaybolmasının ardından su yüzüne çıkmaya başladı. Oyuncunun köpeği Mighty bu ayın başlarında kayboldu ve maalesef öldü. Perry'nin, köpeği ölmeden önce bulmasına yardımcı olma konusunda sözde destek eksikliği, güvenilmez tabloid iddialarının çift arasında sürtüşmeye neden olduğu şeydir.Sözde 'kaynak', şarkıcının kayıp çay bardağı köpeği için el ilanları dağıtmakla ilgisiz göründüğünü iddia ediyor. Katy orada olmak istememiş gibi görünüyordu. Şu anda doğuma bu kadar yakınken çok rahatsız olmalı, ama onda böyle bir can sıkıntısı vardı, ”diyor sözde seyirci. Bloom'un evcil hayvanına dokunaklı bir övgü yayınladıktan sonra, başka bir kaynak Bloom'un Perry için aynısını yapmadığını ve bu da daha fazla gerilime yol açtığını iddia ediyor.

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, sorun, Perry'nin Bloom’un köpeğiyle olan bağını her zaman gizlice kıskanmasıdır. 'Orlando, Mighty'e bir insan gibi davrandı ve ona hiç sevmediği Katy'ye olduğundan çok daha fazla ilgi gösterdi' diyor içeriden şüpheli. Sözde ihbarcı şunları ekliyor: 'Kendisine yardım edemiyor ama Mighty’nin kaçışını ve şimdi üzücü geçişinin hamileliğinin son günlerini adama en çok ihtiyacı olduğu zaman gölgede bıraktığını hissediyor.'

Kabataslak içeriden biri ayrıca Perry'nin zaman zaman Bloom'un 'onun için orada olmaya öncelik vermediğini' hissettiğini iddia ediyor. “Arkadaşlar çoğu zaman evlenmenin onlar için gerçekten doğru şey olup olmadığından endişelenirler. Pek çok insan Katy'nin hamile kalması olmasaydı kalıcı olmayacağını düşünüyor, ”diye sonuca varıyor isimsiz içeriden. Bu 'kaynaklar', çiftin bölünmeye gittiğini veya Perry'nin Bloom'un merhum köpeğine olan sevgisini kıskançlık hissettiğini iddia etmesi ilginç, aktör birkaç hafta önce Perry'yi överken.

Daha saygın bir satış noktası, People Magazine , rapor edildi Bloom hamile nişanlısından sürekli etkilenmişti . 'Dev göbeği bir yana, onun hamile olduğunu bilemezsin. Hepimizin bildiği gibi, herkesin bildiği gibi doğanın bir gücü. Ama gerçekten etkileyiciydi. Şikayet yok. O sadece bununla ilgili. Şu anda kendini nasıl idare ettiğini görmek hayret verici. Bloom her zamanki gibi bir iş ”dedi.

Aktörün eşine hala nasıl aşık olduğunu ve hamileliği boyunca onun yanında olduğunu görmek, açıkça görülüyor. Kadınlar Günü parça tamamen yanlış ve daha da kötüsü, aptal. Sevgili bir evcil hayvanın ölümünden yararlanmak oldukça mide bulandırıcıdır. Ama bu bir sürpriz değil. Tabloid daha önce çift hakkında yanılmıştı ve zaman zaman daha düşük seviyelere inmişti.

Birkaç ay önce, Dedikoducu Polis iddia ettiği için yayını bozdu Perry, Bloom'un partiyi durdurmasını istedi . Çıkış, Bloom'un mevcut kilitlenmenin ortasında parti yollarını kontrol altına almak için 'mücadele ettiğini' ve ikisinin ilişkisinin kırılmasına neden olduğunu iddia etti. Hikayeyi araştırdıktan sonra tamamen yanlış bulduk.

Geçen Ağustos, Kadınlar Günü yanlış belirtilmiş Perry, Bloom'a üzüldü 'çekici' asistanıyla vakit geçirdiği için. Saçma hikaye, şarkıcının havaalanında görüldüğü bilinmeyen esmerle çok yakın olduğu iddiasıyla Bloom'a “öfkeli” olduğunu ilan etti. Dedikoducu Polis Hikayeyi, tamamen saçma olduğunu bizimle onaylayan Perry'nin bir temsilcisi tarafından yayınladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.