Geçen yıl bir tabloid yanlış bir şekilde şunu belirtti: Katy Perry ve Orlando Bloom evlilik öncesi anlaşmalarının detayları konusunda birbirleriyle 'savaş halindeydiler'. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında çökertildi. Geriye dönüp baktığımızda, prizin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığı ortadaydı.

Blake Shelton und Miranda Lambert geschieden

Geçen yaz dergi Star Yanlış iddia etti Orlando Bloom ve Katy Perry'nin karı koca olma yolunda para duruyordu . Sözde bir 'tattletale', 'Katy ve Orlando farklı mali seviyelerde, bu yüzden takımları servetleri için savaşıyor' ve bir ön anlaşma yapmak ikisi için 'karmaşık' hale geldi. Yayın, dövüşün bittiğini söyleyerek devam etti Perry, görünüşe göre, müziği ve çalışmaları nedeniyle Bloom'dan 'önemli miktarda daha zengin'. Amerikan İdolü ve diğer projeler.Şarkıcının ekibinin ona 'güvenli çal' dediği iddia ediliyordu. Bu, anlaşmazlığın ortasında çıkış noktası onun 'sakin oynadığını' iddia etmesine rağmen Bloom'un 'telaşlanmasına' yol açıyordu. Sözde içeriden biri, 'Orlando, Katy'yi suçlamıyor, ancak evliliklerinin daha çok bir iş anlaşmasına benzediğini ve her şeye gölge düşürdüğünü hissetmeye başlıyor' dedi.

O sırada derginin iddia ettiğine rağmen, bu hikayede hiçbir gerçek yoktu. Ve hatta bir yıl sonra bile, çıkışın hayali hikayeyi oluşturduğu görülüyor. Perry ve Bloom, daha saygın bir kaynak tarafından onaylandığı gibi, asla savaşta değildiler - Perry'nin hikayeyi çöp olarak kınamak için rekora giden bir temsilcisi. Ayrıca, çift koronavirüs salgını nedeniyle henüz evlenmemiş olsa da, ilk çocuklarını birlikte bekliyorlar . İkisi gerçekten “savaştaysa”, bırakın evlenmek bir yana, yine de birlikte olacaklarından bile şüpheliyiz. Ek olarak, tabloid, Bloom ve Perry hakkında yanlış hikayeler bildirdiğimiz için daha önce tarafımızdan tutuklandı.

Was isst Angelina Jolie an einem Tag?

Mart 2019'da, bunu iddia ettiği için dergiyi ifşa ettik. Katy Perry ve Orlando Bloom düğünlerini iptal edeceklerdi . Yayının bunu iddia etmesinin nedeni 'ünlü statülerindeki dengesizlik' idi. Sözde bir kaynak gazeteye şöyle dedi: 'Kazanma güçleri arasındaki fark bir felaket reçetesidir ve bunu herkes görebilir.' Dedikoducu Polis Hikayeyi, hikayenin uydurma olduğuna ikna eden çifte yakın bir kaynak tarafından yayınladı.

Aylar sonra, güvenilmez yayından gelen anlatıyı düzelttik. Perry, Bloom’un lüks yaşam tarzını 'finanse ediyordu' . Çok başarılı bir kariyere sahip köklü bir aktörken Bloom'un kız arkadaşıyla yaşayacağını söylemek bile aşağılayıcıydı. Dedikoducu Polis Bu sahte parçayı çürütmekle hiç vakit kaybetmedim.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.