Gösterecek hiçbir şey yok Katy Perry Londra'ya taşınıyor Orlando Bloom , yeni bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis iddiayla ilgili bir dizi önemli kusura işaret edebilir. Ek olarak, söylentiyi ilk başlatan dergi de öncülüne tam olarak inanmıyor gibi görünüyor.

Yeni sayısının kapağında Bize Haftalık 'Katy & Orlando Move To London For Love' yazan bir kapak çipi var. Derginin içinde, tüketiciler yayın için zaten 6.99 $ ödedikten sonra, tabloid anlatısından geri adım atıyor ve sadece 'Katy Perry: Londra'ya Taşınmak mı?' Makale sadece bir tuzağa düşürmekle kalmıyor, aynı zamanda kendi sorusuna bir cevabı yok gibi görünüyor.Bunun yerine, çıkış, 'Witness Tour' un Avrupa ve Afrika ayakları arasında kısa bir mola sırasında Perry'nin Londra'nın West End'inde Bloom’un 'Killer Joe' adlı performansına katıldığını ve ardından Annabel's kulübünde onunla akşam yemeği yediğini belirtiyor. Gazetenin kaynağı, 'Katy ve Orlando, akşam yemeğinde normal bir çifte benziyordu.' Sıcak noktaya sözde bir 'tanık' ekliyor, 'Ona bakışından dolayı ona çok aşıktı.'

Bu durumda, Dedikoducu Polis derginin isimsiz bir kaynaktan nasıl alıntı yaptığı konusunda fazla bir şey yapmayacaktır, çünkü kişinin Perry ve Bloom hakkında söylediklerinin, magazin dergisinin şarkıcının erkek arkadaşı için İngiltere'nin başkentine taşınabileceği önermesiyle hiçbir ilgisi yoktur. Aslında, çıkış noktası Bloom için ABD'den Avrupa'ya taşındığına dair hiçbir kanıt sunmuyor. Diğer kanalların ne yaptığını tekrar ortaya çıkardı. Perry ve Bloom Londra'da akşam yemeğinden sonra fotoğraflandı . Görünüşe göre yayın, hareketli iddiayı kapağına koymak istedi, ancak yine de bunu destekleyecek hiçbir şeyi yok.

Nasıl olduğunu unut Biz Haftalık anlatısını haklı çıkaramaz. Hikayeyi daha makul bir şekilde inceleyelim. Kelimenin tam anlamıyla oyuncunun tam zamanlı olarak Londra'ya taşınacağını ve Perry'nin onu takip ettiğini gösteren hiçbir şey yok.

Bloom ve eski eşi Miranda Kerr, modelle birlikte Los Angeles'ta yaşayan 7 yaşındaki oğulları Flynn ve yeni kocası Snapchat kurucusu Evan Spiegel'in velayetini paylaşıyor. Oyuncunun yakınlarda bir evi var ve bir kıtayı çocuğundan uzaklaştıracağına dair hiçbir şey yok. Ayrıca belirtilmelidir ki Bloom’un 'Killer Joe' daki performansı sınırlı bir etkileşimdir 18 Ağustos'a kadar yayınlanması planlanıyor.

Ayrıca Perry'nin ABD'den ayrıldığını destekleyecek hiçbir şey yok. 'California Gurls' şarkıcısı, sonuncusu Cumartesi gecesi olmak üzere Güney Afrika'ya gitmeden önce Haziran ve Temmuz aylarında bir dizi konser için İngiltere'deydi ve ara verdi. . Şimdi turunun son ayağı için Avustralya ve Yeni Zelanda'ya gidiyor.

Ve geniş çapta bildirildiği üzere, uzun süredir Perry, eski bir manastırda yaşayan bazı rahibelerle dava açmıştı. Los Angeles Başpiskoposluğuna ait. Şarkıcı, yıllarca süren davadan sonra manastırı satın almaya ve onu kişisel evine dönüştürmeye karar vermiş değil ki, Bloom'un Kaliforniya'ya daha yakın olmak için dönmeden önce altı haftalık bir oyun oynadığı Londra'ya taşınıyor. onun oğlu. Hem Perry hem de Bloom alıp Londra'ya taşınırsa, bu gerçekten çok şaşırtıcı bir hareket olur.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.