Yeni bir rapor iddia ediyor Katy Perry 'öfkeli' Taylor Swift zeytin dalını halka açık olarak paylaştı. Araştırmanın ardından, Dedikoducu Polis Bu hikayenin sadece doğru olmadığını, aynı zamanda intihal olduğunu da keşfetti. Neler olduğunu açıklayabiliriz.

Bu ayın başlarında medyada geniş yer bulduğu üzere, Perry, Swift'e el yazısıyla yazılmış bir notla gerçek bir zeytin dalı gönderdi yıllarca süren kan davasından sonra barış yapmak için. Cevap olarak Swift, 'Teşekkürler Katy' başlığıyla birlikte hediyenin görüntülerinin yer aldığı bir Instagram Hikayesi yayınladı. Videoda Swift'in 'Bu benim için çok önemli' dediği duyulabilirdi. Gönderi, tüm dünyaya telafi ettiklerini bildirmeyi amaçlıyordu.Şimdi göre Sıcaklık Perry, 'özel barış teklifini sızdırdığı' için açık ve kapalı düşmanlarına 'öfkeli'. ' Sıcaklık 'Fireworks' şarkıcısına yakın olan içeriden biri, 'İddiaya göre' Katy, Taylor'un bununla ilgili bir şeyler yayınlamasını bekliyordu, ancak mektubun sosyal medyada yer almasını beklemiyordu. ' Basit bir Google araması, bu tartışmanın gerçekte tabloidden gelmediğini kanıtlıyor. Daha ziyade, şuradan çalındı: Güneş , geçen hafta bunu iddia eden ilk kişi oldu Perry özür mektubunu ifşa ettiği için Swift'e kızmıştı .

Dedikodu dergisi gazeteye herhangi bir atıfta bulunmaz ve bunun yerine kendi açıkça varolmayan 'içeriden' sözünü sürdürür, 'Taylor mektubun yalnızca bir kısmını ve bağlamı olmadan gönderdi. Görünüşe göre Katy her şeyin suçunu üstleniyor ve açıkçası bundan çok daha fazlası var. ' Bu da büyük ölçüde, orijinal olarak 'Bağlam olmadan, her şeyin suçunu üstleniyor gibi görünüyor ve açıkçası bundan çok daha fazlası var' yazan gazeteden kopyalandı.

Bununla birlikte, çıkış da görünüşe göre kendi alıntılarını uydurmuştur. Örneğin, sözde 'içeriden', 'Bu Taylor için çok tipik ve Katy şimdiden pişmanlık duyuyor' diyor. Görünüşe göre uydurmaya ek olarak, Dedikoducu Polis iddianın doğru olmadığını bile öğrendi. E! İnternet üzerinden günler önce bunun üstünde olduğunu bildirdi Perry'nin 'rahatlaması' Swift, zeytin dalını kabul etti , jestin halka açık bir şekilde paylaşılmasıyla 'hiç üzülmemişti'. Aksine, özellikle Perry'nin 'Taylor'ın kabul etmesine sevindiği ve bunu yayınlamak için zaman ayırdığı için' söylendi.

Nitekim, Perry'nin bir temsilcisi artık şunu onaylıyor: Dedikoducu Polis bu doğru ve sosyal medya paylaşımıyla hiçbir etin yeniden canlandırılmadığı. Yani, Sıcaklık hiçbiri aslında doğru olmayan intihal ve üretilmiş iddiaların bir karışımını sunuyor. Bir sonraki özür magazin gazetesinden gelmelidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.