Dır-dir Katy Perry nişanlısı zorlamak Orlando Bloom İlişkilerindeki sorunlar arasında parti yaşam tarzından vazgeçmek mi? Bu hafta bir tabloid öyle diyor. Dedikoducu Polis iddiayı ele alabilir.

Göre Kadınlar Günü , Perry, partiden vazgeçmesi için Bloom'a bir ültimatom verdi, yoksa ilişkilerinin çökmekte olduğu iddia edilen son sözde 'çatlak' olan onu terk edecek. Tabloid’in şüpheli 'içeriden' gazetesi, 'Los Angeles'a geri döndüklerinden beri Katy ve Orlando arasında işler kötü gitti' diyor. '7 gün 24 saat bir araya getirildiler ve kesinlikle alışık değiller.'Daha sonra tabloid, Orlando Bloom'un hamile nişanlısıyla kendi kendini tecrit ettiğinden beri 'parti yollarını kontrol altına almak için' nasıl mücadele ettiğini ve geçmişte bağlantı kuran söylentilerden bahsettiğini tartışmaya devam ediyor.Pop yıldızı Selena Gomez ile Bloom2016'da geri döndü. İçeriden biri, Katy Perry'yi sevmesine rağmen, Bloom'un 'ister iş amaçlı ister sosyal hayatında dolaşma özgürlüğünü sevdiğini' ve 'bebek geldiğinde özgürlüğün kesildiğini fark edebileceğini' söyleyerek bitiriyor. Hoşuna gitmezse, hiç kuşkunuz olmasın, Katy ona kapıyı gösterecektir. ' Bunun yanında tabloid, Çeşitli kadın yıldızlarla çiçek açar Gomez, Liv Tyler, Cara Delevingne ve Charlize Theron da dahil olmak üzere 'fırtına gibi flört etmek' hakkında bir altyazıyla birlikte.

Was ist mit Jess aus Rock of Love passiert?

Bu hikayeye baktıktan sonra, Dedikoducu Polis tamamen uydurma olduğunu bulur. Başlangıç ​​olarak, koronavirüs kilitlenmelerinin ortasında şu anda Orlando Bloom hangi 'partiye' yaklaşıyor olabilir? Ve Bloom'un Katy Perry’nin bebeğinin babası olmaya hazır olmadığını düşünmek için hiçbir neden yok. Her şeyden önce, zaten bir oğlu var ve Pazar günü Instagram'da da bir paylaşımda bulundu. Perry'ye mutlu bir Anneler Günü dilemek .O da ona çiçek verdi, kendi Instagram hikayesinde paylaştığı gibi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

dışarıdaki tüm annelere ve harika anneme mutlu günler [?]

Tarafından paylaşılan bir yayın Orlando Bloom (@orlandobloom) 10 Mayıs 2020, 18:48 PDT

Bir de diğer kadınlarla flört ettiği varsayılan bir iş var. Orlando Bloom'un bunlardan herhangi birine asıldığına dair bir kanıt yok - sadece arkadaşça davranıyor gibi görünüyor. Onun Theron'la olan fotoğrafı 2003'te çekilmişti ve Tyler ve Delevigne'le olanlar, onlarla birlikte rol aldığı projelerdeki olaylardan. Yüzüklerin Efendisi ve Karnaval Sırası sırasıyla. Kadın arkadaşları ve rol arkadaşları olmasına izin verilmiyor mu?

Selena Gomez'e gelince, Dedikoducu Polis Zaten hakkında bir tabloid hikayesini çürüttü o ve Orlando Bloom geçen Eylül ayında Katy Perry'nin eski Disney yıldızı yüzünden Bloom'u terk ettiğini iddia etti. 2016'da Bloom'un Perry'yi Gomez ile aldattığı söylentileri, ikisinin Las Vegas'ta bir gece kulübünde sohbet ederken görülmesinin ardından alevlendi, ancak Perry kendisi söylentileri kapattı. Sözde drama bu noktada dört yıl önceydi - magazin gazetesinin Bloom’un aldatma ve parti yapma konusundaki uydurma anlatısına ekleyecek yeni hiçbir şeyi olmadığı açık ve geçmişten eşit derecede sahte teoriler bulmaya başvurmak zorunda.

Kadınlar Günü Orlando Bloom ve Katy Perry hakkındaki gerçeği söylemekten geçmişte olduğu kadar belli ki ilgisiz. Mayıs 2018'de, Dedikoducu Polis çiftin o yılın eylül ayı için bir düğün tarihi belirlediğini iddia eden gazeteciden bir hikayeyi çürüttü, ki bu oldukça açık bir şekilde doğru değildi. O sırada nişanlı bile değildiler. Geçen yılın Ağustos ayında, dergiyi, Perry, Bloom’un 'çekici' kişisel asistanını kıskandı . Perry’nin sözcüsü bu hikayeyi 'gülünç' olarak nitelendirdi.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.