Katy Perry kendisi ve pop yıldızı arkadaşları arasındaki kan davasını abartmadaki rolü medyayı patlattı Taylor Swift . İki kadın şarkıcı, o zamandan beri barışmış olsalar da, birkaç yıl önce ünlü bir ayrılık yaşadı. Yakın tarihli bir röportajda Perry, Swift ile olan ilişkisine ve çiftin şu anda nasıl olduğuna dair birçok söylentinin merkezinde olmanın nasıl bir şey olduğunu anlattı.

Perry için video yaptı Howard Stern ile röportaj bu haftanın başlarında ve halletmesi gereken çok şey vardı. Şarkıcı hakkında hem son hem de geçmiş söylentiler, son söylentiler de dahil olmak üzere tartışmaya açıldı. Perry, Jennifer Aniston'dan çocuğunun vaftiz annesi olmasını istemişti . Perry söylentileri bir kez daha yalanlayarak, 'Bu çılgınca bir şey. Umarım insanlar bu ulaşmadan önce esnemişlerdir. ' 'Havai Fişek' şarkıcısı hakkındaki en son yalanlar dinlendirildikten sonra Perry, 21. yüzyılın en ikonik davalarından biri olan Katy Perry'ye karşı Taylor Swift hakkında samimi davrandı.Sözde kan davasının 2014 civarında bir çift yedek dansçıyla başladığı iddia edildi. Dansçılar geçmişte Perry için çalışmışlardı, ancak şu anda Swift'in Kırmızı turnesinde çalışıyorlardı. Perry, Prism turnesini duyurduğunda, görünüşe göre dansçılardan geri gelmelerini istedi, onlar da geri döndüler.

Swift görünüşe göre bundan bahsetti ile Yuvarlanan kaya isimler vermemiş olsa da, çıkış noktasına birisinin 'temelde bütün bir arena turunu sabote etmeye çalıştığını' söyledi. Benim altımdan bir grup insanı işe almaya çalıştı. ' Önümüzdeki üç yıl boyunca, pop yıldızları, Swift’in 'Bad Blood' şarkısının Perry hakkında olduğuna inanılan, dikenli şeyler takas ettiler. Perry, kan davasını sonsuza dek bitirmeye karar vermeden önce 'Swish, Swish' adlı şarkısıyla Swift'e geri döndü.

Howard Stern ile yaptığı röportajda Perry, kendisinin ve Swift'in neden bu kadar kamuya açık bir şekilde barıştıklarını ve yaptıklarına 'minnettar' olduklarını açıkladı. Katy Perry, 'Çok minnettar olduğum şey, herkesin önünde barıştık ve genç kızlar için bir kurtuluş örneği olmamız,' dedi. Ayrıca, bir zamanlar düşmanlarla ilgili yalanların neden gerçeklerden çok daha fazla ve daha hızlı yayıldığını düşündüğünden de bahsetti.

ist Gwen Stefani schwanger mit Blake Shelton

“Hayattaki dedikodular asansöre binebilir ama gerçek merdivenleri çıkarır. Sadece zaman alıyor, ”dedi Perry ve ikisi arasındaki“ kan davasının ”medyada abartılı olduğu konusunda ısrar etti. Pop yıldızı, sektördeki çifte standart kadınların birbirleriyle aynı fikirde olmadıklarında veya kavga ettiklerinde karşılaştıkları konusunda da iyi bir noktaya değindi. 'Ed Sheehan hakkında makaleler görmezsiniz ve Justin Bieber kavgada veya Shawn Mendes ve Niall Horan bir kavgada, ”diye ekledi Perry,' İzleyicilerin, medyanın ve sanatçıların sadece bilinç değişimini çok fazla gerektirecek. '

Şimdi hem o hem de Swift arkadaşlıklarıyla ilerlemeye odaklandılar. 'Onun için her zaman en iyisini istedim ve şimdi birbirimiz için istediğimizin en iyisi hakkında konuşabiliriz,' dedi Perry. Medyanın ve belki de çok fazla hevesli hayranın tüm müdahalelerine rağmen, Katy Perry ve Taylor Swift dana etlerini ezdiler ve bu kolay bir iş değil, özellikle ünlü davalarında .