Dır-dir Katy Perry kızgın Orlando Bloom sözde flört etmek için Cara delevingne ? Gazetelerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve bunun doğru olmadığını öğrendik.

Göre Kadınlar Günü Bloom ve Delevingne, yeni Amazon dizilerinin tanıtım turu sırasında 'bir fırtına koparıyor'. Karnaval Sırası ve Perry bu durumdan memnun değil. Çıkış, sözde 'içeriden' birinden alıntı yapıyor: 'Katy, Cara'nın hem erkeklerle hem de kadınlarla büyük bir flört olduğunu biliyor ve bunu kabul ediyor, ancak nişanlısıyla olduğu zaman değil.'Anonim kaynak, Perry'nin “imalar ve aralarındaki bakış alışverişinden giderek daha fazla rahatsız olmaya başladığını söylüyor. Saygısızlıktan bahsetmek onun için çok rahatsız edici. ' Şüpheli habercisi, şarkıcının nişanlısı ve rol arkadaşı röportajlar sırasında aşk sahnelerini tartıştığında özellikle üzüldüğünü ekliyor. '[O sahnelerde] kimyaları tavan yaptı, ancak Katy bunu bir basın toplantısında değil ekranda görmek istiyor!' görünüşte sahte içeriden ekler.

Dedikoducu Polis hikayeyi Perry’nin sözcüsü tarafından yayınladı ve kayıtta bize tamamen doğru olmadığını söyledi. Gazetenin izlenemeyen 'kaynağı' nın iddia ettiğine rağmen, şarkıcının temsilcisi Bloom’un rol arkadaşıyla olan ilişkisini kıskanmadığını doğruluyor. Bu arada dergi, Bloom’un Perry ile olan ilişkisine ek olarak, Delevingne’in Ashley Benson ile bir yıldan uzun süredir iyi belgelenmiş bir ilişki içinde olduğundan hiç bahsetmiyor. Delevingne, Perry’nin nişanlısıyla flört etmiyor.

Maalesef bu ilk değil Kadınlar Günü Bloom'un diğer kadınlarla flört ettiği hakkında sahte bir hikaye uydurdu. Sadece iki hafta önce, tabloid yanlış iddia etti Perry, çekici asistanıyla vakit geçirdiği için Bloom'a çok kızmıştı . Oyuncu ve çalışanı arasında kesinlikle romantik bir şey yok. Perry’nin sözcüsü güvence verdi Dedikoducu Polis hikaye gülünçtü.

Ayrıca tabloid, pop yıldızının Bloom ile ilişkisi konusunda uzun bir yanılgı geçmişine sahiptir. Mayıs 2018'de dergi, Perry ve Bloom Eylül'de evleneceklerdi. o yılın. Şimdi Eylül 2019 ve nişanlı çift henüz koridorda yürümedi. İkilinin yıl sonundan bir süre önce evlenmesi bekleniyor. Delevingne ile ilgili bu son makale Perry, Bloom ve rol arkadaşı arasında dramatik bir aşk üçgeni yaratmaya yönelik zayıf bir girişim. Bunun geçerliliği yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.