Katie Holmes hakkında her şeyi anlatan bir kitap yazmadı Jamie foxx ve Tom Cruise , bir yıl önceki bir habere rağmen. Tam olarak 365 gün önce, magazin dergilerinden biri, aktrisin hayatına bir anı olarak yazmayı planladığını iddia etti. Dedikoducu Polis O sırada gerçek olmayan hikayeyi bozdu ve şimdi raporlamamızın doğru olduğu açık.

'Katie’nin 8 Milyon Dolarlık Tell-All,' diye bağırdı. Star Dergi, Holmes and Cruise'un Temmuz ayında sona erecek olan boşanma anlaşmasının bir parçası olarak beş yıllık bir gizlilik anlaşması yaptığını ve 'Dawson’s Creek' yıldızının başarısız evlilikleri hakkında kamuya açık bir şekilde konuşmasını sağladığını iddia etti. Sözde içeriden biri Holmes'un kitabını Scientology'nin ilişkilerinin 'çözülmesine' yol açtığını ve onu Cruise'u terk edip boşanma davası açmaya iten 'kırılma noktası' da dahil olmak üzere kullanacağını iddia etti. Çıkış ayrıca, aktörün neden kızları Suri'yi görmeden neden yıllarca gittiğini itiraf edeceğine söz verdi.Foxx ile ilgili olarak, yayının iddia edilen kaynağı Holmes'un 'aşkını yeniden bulmasına nasıl yardımcı olduğunu' ve 'Jamie'nin hayatında oynadığı olumlu rolü' ayrıntılarıyla açıklayacağını iddia etti. Ve 8 milyon dolarlık rakam nereden geldi? Magazin dergisinin işaret edecek bir kitap sözleşmesi yoktu. Aksine, dergi ve adı verilmeyen 'içerdekiler' yalnızca Holmes'tan bir hatıranın bu kadar 'getirebileceğini' tahmin ediyorlardı. Ama aktris için özel olarak bir rep Dedikoducu Polis 'yanlış' olduğu kayda geçtikten sonra her şeyi anlatan bir kitap yazmayı planladı.

Ve sadece Temmuz gelip Holmes'un Cruise'la olan evliliğinden bahsetmeden geçmedi, aynı zamanda Holmes bir anı yayınlamadan tam 12 ay geçti. Aslında, yakında çıkacak bir cilt kitabı hakkında herhangi bir duyuru bile yapılmadı. Dahası, birçok röportaj yapmasına ve televizyonda görünmesine rağmen, henüz Cruise veya Foxx hakkında kamuya açık bir şekilde konuşmamış olması.

Örneğin, Holmes, Nisan 2018 için derinlemesine bir röportaj yaptı. Kadın Sağlığı Kapak hikayesi , yetiştirilmesi, kariyeri ve Suri'yi yetiştirmesi hakkında konuşuyor. Hiçbir noktada aşk hayatından bahsetmedi. Benzer şekilde Holmes, Haftalık eğlence Mart ayının 'Dawson’s Creek' kapak hikayesi. Yine önemli diğerlerinden bahsetmedi. Ek olarak, IMDB'nin gösterdiği gibi, Holmes geçen yıl içinde 'Bugün' ve 'Bu Gece Şovu' gibi sohbet odaklı TV programlarına da uğradı, ancak bir kez olsun kişisel hayatına odaklanmadı veya kendi kitabını çıkarmakla ilgili bir şey söylemedi.

Hatta bir Amazon'da 'Katie Holmes' araması yapın birden çok kitap dahil yüzlerce sonuç getirir hakkında O, ama hiçbiri Holmes tarafından yazılmadı. Tıpkı Dedikoducu Polis haklı olarak bir yıl önce söyledi, Star yüzde 100 yanlıştı: Holmes'un her şeyi anlatan bir kitap yazmaya niyeti yoktu . Ve eklemeliyiz, bize hala söylemediği söylendi.

Mila Kunis auf der Ranch

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.