Yaptı Katie Holmes kızından kork Suri Cruise olma tehlikesindeydi Scientologists tarafından çekildi ? Bir tabloid, paparazziler tarafından gençlerin çektiği görünüşte masum bir fotoğrafın uğursuz bir arka plana sahip olduğu konusunda ısrar etti. Dedikoducu Polis iddiaları araştırdık ve bulduklarımız burada.

Suri Spark 'Alarm' ın Paparazzi Görüntüleri

'Suri Güvenli Değil' manşetini bir Kadınlar Günü bu yılın başlarında makale. 'Katie, Scientologists'in kızını geri çekmeye çalıştığından korkuyor' diye devam etti alt başlık. Çıkış, Suri'nin New York City sokaklarında yürürken çekilmiş iki fotoğrafını verdi ve gencin 'korkmuş' göründüğünü ve caddede 'koşarken' olduğunu öne sürdü. Tabloid, Katie Holmes'un 'görünürde hiçbir yerde' olmadığından bahsetti.(lev radin / Shutterstock.com)

Bu fotoğraflar kesinlikle göstermedi Suri'nin 'sprinting' Holmes'a 'yakın' kaynaklar arasında 'alarma' neden olmuştu. 'İçeriden' olduğu iddia edilenlerden biri çıkışa şunları söyledi:

Katie ve Suri genellikle birbirinden ayrılamazlar - belli ki gerçekten yakın oldukları için, bazen daha çok kız kardeş gibi, ama aynı zamanda Katie onu gözünün önünden ayırmaktan korktuğu için.

'Ürkütücü' Suri'nin Arkasındaki Bilim Bilimciler?

Kaynak, Holmes'un kızına bu düzeyde bir korku uyandıracağına inandığı yalnızca bir grup insan var, diye devam etti. Bu Holmes'un eski kocası olurdu. Tom Cruise’un kardeşleri , Scientologists. Şüpheli kaynağa göre Holmes, eski inancının üyelerinin Suri'yi davalarına yönlendirmeye çalışacağından uzun süredir korkuyordu.

Katie, Scientologların hala kendisini ve kızını takip ettiklerinden şüpheleniyor - sonuçta insanları izliyorlar - özellikle de Suri yasal bir yetişkin olur olmaz onu kesinlikle geri almaya çalışacakları için.

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Tom Cruise’un Scientology'de Suçlanacak Rolü

İddiaya göre Suri'nin dine katılması üyeler için bir darbe olacaktı, çünkü gazeteye göre babası Cruise 'mezhebe o kadar yerleşmiş ki onun ikinci komutanı olduğu düşünülüyor'. Tipster bu satırlar boyunca devam etti ve ekledi:

Tom Cruise'un kızı olarak, bir tür mesih olarak düşünülüyor.

Kaynak, Holmes'un 'Suri'de yabancılara sağlıklı bir güvensizlik aşıladığını' söyledi, bu da bir şeyin neden 'Suri'yi çıldırtmış' gibi göründüğünü açıklayabilir. Kaynağın 'son derece zeki ve dünyevi' olarak tanımlamaya devam ettiği genç, bir şeylerin doğru olmadığını hissetti ve bu da onu tetikledi. Kaynağa göre Holmes, kızına 'yaşında hak ettiği bağımsızlığı' vermek istiyordu, ancak üzücü gerçek Suri'nin 'her zaman bir hedef olacağı ve etrafında her zaman güvenlik korkularının olacağı' idi.

Dedikoducu Polisin Çekimi

Suri Cruise artık 14 yaşında. Ebeveynleri boşandı ve yaklaşık 6 yaşından beri babasıyla hiçbir teması yoktu. Neden Scientologists'in çocuğu New York City'de işlek bir caddeden aniden kaçırmaya karar vereceği korkusu olsun ki? Ayrıca kaynak, tartışmalı din mensuplarının iddiaya göre Suri'nin onu işe almak için yetişkinliğe ulaşmasını beklediklerini, bu da tartışmayı daha da zayıflattığını söyledi.

'Ürkütücü' Suri'yi gösteren fotoğraflara gelince, genç yabancıların fotoğraflarını çekerken gördükten sonra 'korkutulmuş' olabilir mi? Bu, tek başına bir çocuk bir yana, herkesi alarma geçirir. Israr etmek popüler bir tabloid mecaz haline geliyor Suri Cruise, bilim adamları tarafından kaçırılma tehlikesiyle karşı karşıya ama hikaye her zaman yanlış olur.

Kadınlar Günü Suri Cruise ve ailesiyle olan ilişkisi ile ilgili en tuhaf tabloid söylentilerinin bazılarının arkasında Dedikoducu Polis yıllar geçtikçe karşımıza çıktı. Bu çıkış, bu yazın başlarında iddia etti Suri, gizli aşk mektuplarını keşfetti Tom Cruise ve Katie Holmes birbirlerine göndermişlerdi. Bu tamamen yanlıştı. Yayın, geçen Aralık ayında şunu bildirdi: Holmes, Suri'yi Noel için Cruise'a vermesi emredilmişti. , ancak bu rapor da aynı derecede yanlıştı. Bu çıkışın perde arkasında neler olduğu konusunda hiçbir fikri olmadığı açıktır, bu yüzden sürekli düzmece hikayeler yaymaktadır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.