Batman Başlıyor star Katie Holmes geçenlerde yeni bir sevgiliyle çıkmaya başladı, şef Emilio Vitolo Jr . İkilinin halka açık şefkat gösterileri New York'un her yerine yayıldı. Bir tabloid, onunla çocuk yapmaya hazır olduğunu bildirdi. Dedikoducu Polis araştırır.

'Kreşler İçin Katie Dükkanları'

Göre Kadınlar Günü , Dawson's Creek yıldızı ve Vitolo 'geçen hafta birlikte boya alırken görüldü' ve arkadaşlarına 'hayalindeki ikinci çocuğa hazırlandıklarını' söylüyorlar. Holmes ve Vitolo 'bebek isimleri, kreş tasarımı, renkler, kumaşlar, pusetlerden bahsediyorlar' yani 'çok güzel ne olduğu apaçık . ' Holmes hamileliği onaylamayı reddediyor, çünkü 'açıkça sorulursa susar.'Kanıt eklemek için, tabloid 'Katie kreş için alışveriş yapıyor' başlığının yanında çiftin boya satın aldığı bir fotoğrafını kullanıyor. Bir arkadaşı, magazin gazetesine 'kendisi ve kızı [Suri Cruise] 'nin iğne işçiliğine kafayı taktığını' söylüyor. Makale, iç açıcı bir notla sona eriyor: 'Katie, patik örmeye başladı.'

Buraya Biraz Sıçrayış

Dedikoducu Polis Holmes'ün bu tabloid ile konuşan bu sözde “arkadaşlarına” güvenmekten daha iyisini biliyor. Holmes'un gerçek arkadaşları hakkında konuşmazdı Suri Cruise magazin basını ile, bu yüzden bu iddiayı göz ardı ediyoruz. Bunun yanı sıra, bu tabloid'in sahip olduğu tek kanıt, Vitolo ve Holmes'un boya için alışveriş yaptıkları ve magazin dergisinin bir çocuk odası için olduğunu iddia ettiği yeni bir fotoğraf. Holmes kısa süre önce bir fotoğrafını paylaştı o ve Suri’nin batik çabaları Bu nedenle, bu orta büyüklükteki çantaların çocuk odası için değil, el sanatları için olması çok daha muhtemel görünüyor.

Bir çocuk odasını düzgün bir şekilde boyamak için, uygun bir boya kabına ihtiyaç vardır. Boya tenekeleri genellikle tek başlarına taşınır çünkü çok ağırdırlar. Vitolo sadece çanta taşıyor, bu yüzden malzeme taşıma olasılığı daha yüksek. Dahası, Holmes çocuk odasının boyanmasını isterse, büyük olasılıkla bunu yapacak bir profesyonel bulacaktır. Kadınlar Günü Holmes'un sanat ve el işi için alışveriş yapmasının bir çocuk odası boyadığı anlamına gelmesi gerektiğini varsaymak için burada cömert bir adım atıyor.

Tekrarlanan Bir Hikaye

Sadece birkaç hafta önce Dedikoducu Polis İddia edildiğinde bu tabloid bozuldu Holmes zaten hamileydi . Elbette, kreş öyküsünde, meşru bir içgörü ve süreklilik eksikliğini gösteren bu eski rapordan hiç bahsedilmiyor. Hamilelik söylentileri av köpeği Holmes, ama hiçbiri doğru çıkmadı.

Bu Tabloid'den Ek Düzmece Hikayeler

Kadınlar Günü, diğer tüm saygın tabloidler gibi, gerçek bir kanıt olmadan sürekli olarak hamilelik anlatılarını zorlar. İddia etti Meghan Markle hamileydi ve Archie'yi taşıdığı zamandan eski bir fotoğrafı kullandı. O dedi Camila Morrone hamileydi ve uzaktan bir bebek yumruğu önerebilecek düzinelerce fotoğraf arasından tek fotoğrafı gösterdi. Hamilelik hikayeleri dergi satmaktadır, bu nedenle doğruluklarına bakılmaksızın bunların ortadan kaybolmasını beklemeyin.

Bu çocuk odası hikayesi, hakkında bir raporu hatırlatıyor George Clooney evini yeniliyor kişisel bekar pedi olmak. Gazetecinin tek bildiği, Clooney'nin evinin bir bölümünü yenilediği ve boşanma işareti olduğunu söylemek için sıçradığı idi. Holmes, erkek arkadaşıyla sanat malzemeleri satın almak, yapılacak oldukça zararsız bir şey, ancak bu tabloid, sonuca varmayı seviyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.