Yaptı Katie Holmes ve Tom Cruise Kızı Suri, oyunculuk konusunda en iyi Hollywood yetenek ajanslarından biriyle anlaştı mı? Bu haftanın yabancı gazetelerinden birinin iddiası bu, ama Dedikoducu Polis 11 yaşındaki çocuğun yakında Los Angeles'ta seçmelerde koşacağını iddia eden raporu tamamen düzeltebilir. Bize bunun 'doğru olmadığı' söylendi.

Yeni Zelanda baskısına göre Kadınlar Günü , Suri Cruise'un kendi Hollywood kariyerine başlamak için ebeveynlerinin gölgesinden çıkması gerçekten an meselesiydi. ' Dergi, genç kızın 'yakın zamanda en iyi yetenek ajanslarından birine kaydolduğunu' öğrendiğini iddia ediyor. Daha sonra sözde 'kaynak' denilen bir yayından alıntı yapıldı: 'Suri, beş yaşından beri oyunculuğa girmek istiyordu ... Ama Katie, gerçekten istediği şeyin bu olduğundan emin olmak için biraz daha büyüyene kadar beklemekte ısrar etti sadece ebeveynlerinin ayak izlerini takip etmek istemekten ziyade yapın. 'Tabloid, Suri'nin yalnızca 'Birleşik Yetenek Ajansı'na imza attığını, aynı zamanda Hollywood'un en iyi ajanı Brian Nossokoff'un, başarılı genç yıldızlar Jacob Tremblay'ın arkasındaki adam olduğunu belirtiyor. ODA ve Amandla Stenberg Açlık Oyunları . ' Ardından dergi, 'Siri'nin Los Angeles seçmeleri devresine girmesi uzun sürmeyecek' diyor. Hatta yayın, Jamie Foxx'u sözde 'kaynağı' ile uzun hikayeye sürüklüyor, 'Jamie, Suri'nin rüyasını inanılmaz derecede destekledi ve hatta 11. doğum günü için en iyi bir koçla oyunculuk derslerini hediye etti.'

Josh Dun und Debby Ryan wieder zusammen

Çıkış, Holmes'un kızının şov dünyasına girmesi konusunda 'temkinli' olduğunu belirtirken, tabloid'in içeriden biri tecrübeli aktrisin 'Suri'nin hayatının olabildiğince normal kalmasını ve okulunun etkilenmemesini sağladığını' iddia ediyor. Derginin iddia edilen habercisi, Holmes'un Suri'nin yalnızca “yılda bir rol” almasına izin verdiğini, ancak yine de “[kızı] sonunda hayalini yaşayabileceği ve annesinin yıllarca büyüdüğü şeyi deneyimleyeceği için heyecanlandığını ekliyor. '

Yeni Zelanda tabloidinin makalesinde o kadar çok yalan ve sahte alıntı var ki nereden başlayacağınıza karar vermek zor. Belirli bir sıra yok: Ohio doğumlu olan ve şu anda California ve New York'ta yaşayanlara yakın hiçbir kaynak Holmes'tan 'anne' olarak bahsetmiyor. Ek olarak Dedikoducu Polis gazetenin neden Foxx'u makalesini daha sıkı hale getirmek için hikayesine eklediğini anlıyor, Suri'nin oyunculuk dersleri için para ödediği iddiası tamamen bir yalan. İlginç bir şekilde, yayın, genç kızın mesleğini birlikte öğrendiği iddia edilen 'en iyi koçun' adından bahsetmiyor.

Nedeni basit. Hepsi uydurma. Suri, en iyi Hollywood yetenek ajanslarından birine imza atmadı, seçmelere çıkmadı veya hayatının bu noktasında oyunculuk kariyerine başlamadı. İlginçtir ki, Kadınlar Günü Suri'nin artık bir UTA’dan Brian Nossokoff’un müşterisi . Ve bir dizi genç yıldızı temsil ederken, Cruise ve Holmes'un kızı onlardan biri değil.

Pablo Escobar Frau und Kinder

Suri'nin çocuk yıldız olmasıyla ilgili bu sahte hikaye yıllardır ortalıkta dolaşıyor. Örneğin 2016'da, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Yanlışlıkla genç kızın bir filmde 'ayaklarını ıslatmak' için küçük bir rol aradığını iddia ettiğinde. 2017 yılında National Enquirer Yanlış bir şekilde Suri'nin 'üst düzey bir New York oyunculuk koçuyla bire bir dersler' aldığını bildirdi. Ve bu yılın başlarında, Avustralya'daki tabloid gazetesini açığa çıkardık. KB yanlış iddia edildiğinde Suri, oyunculuk rolleri için seçmelere katılıyordu .

Was benutzt Justin Bieber in seinen Haaren?

İddia, ne zaman yapıldığına ve hikayeyi basan çıkışa bakılmaksızın sürekli olarak yanlıştı. Yine de Dedikoducu Polis UTA'daki bir kaynakla, küçük kızın bir müşteri olmadığını bize garanti eden. Ayrıca Holmes'un kendi temsilcisi, Suri'nin bir ajansla imzalamasıyla ilgili son makalenin yüzde 100 'doğru değil' olduğunu söylüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.