Yaptı Katie Holmes söylemek Jamie foxx dökmek Leonardo Dicaprio bir arkadaş olarak mı yoksa ilişkilerini bitirecek mi? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis saçma önermeyi çürütebilir.

Bir içeriden olduğu iddia edilen kişi şunu söyler: Küre Holmes, Foxx'un kendi Zincirsiz başrolde çünkü 'Leo’nun Hollywood'un en büyük etek avcılarından biri olduğunu biliyor ve Jamie şimdiden göze hitap etmekten hoşlanıyor' Prizin şüpheli kaynağı şunları ekliyor: 'Jamie'nin kendisiyle ve Suri ile aile moduna geçmesini ve etrafta dolaşmamasını istiyor. Leo'yla takılırsa, kesinlikle başı belaya girer. 'Bu anlatı en başından beri sahte. Aşağıdakiler gibi saygın satış noktaları tarafından yaygın bir şekilde kurulmuştur. İnsanlar o Holmes ve Foxx'un kendi ayrı hayatları var ve onları bir araya getirmeye çalışmıyorlar. ' Yayın ayrıca şunları kaydetti: Foxx, Holmes'un kızıyla 'fazla zaman geçirmedi' . Oyuncu, sakinleşmesi ve aile babası rolünü oynaması için ona yalvarmıyor.

Yine de derginin sözde kaynağı şöyle devam ediyor: “Katie, Jamie'nin Leo'nun etrafında dolanmasını istemiyor. Jamie için çaresiz durumda ve Hollywood’un en ünlü playboylarından biriyle bunu yaşamasını istemiyor. ' Görünüşte uydurma olan ihbarcı ekliyor: “En büyük korkusu Jamie'nin o dünyaya geri çekilmesi. Onunla bir gelecek istiyorsa, Leo'dan uzak durması gerektiğini açıkça belirtti. '

Tabloid bundan bahsetmiyor Holmes ve DiCaprio birlikte oturdu Jamie Foxx’un geçen Aralık 50. doğum günü partisinde özel bir masada. Holmes film yıldızından gerçekten hoşlanmasaydı, muhtemelen büyük partide ondan kaçardı. Bunun yerine, Foxx sahnede sahne alırken oyuncu onunla oturdu.

Her şeye rağmen, kuruluşun hikayesi anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Holmes'un sözcüsü ile görüştü ve kayıtta bize makalenin 'gerçek olmadığını' söyledi. Geçmişte de belirttiğimiz gibi Holmes ve Foxx, programları elverdiğinde birlikte vakit geçirmekten hoşlanıyorlar, ancak geleneksel anlamda kararlı bir çift değiller. Oyuncu ayrıca Foxx’un sosyal çevresinde kimlerin olmasına izin verileceğini de belirlemiyor.

Ek olarak, Küre çiftin romantizmi hakkında doğru bir şekilde raporlama söz konusu olduğunda çok güvenilmez olduğunu kanıtladı. Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için Mayıs ayında tabloid gazetesini basmıştı. Holmes ve Foxx evleniyordu yaz boyunca bir noktada. Yaz geçti ve ikisi koridorda hiç yürümedi. DiCaprio'nun yer aldığı bu son makale daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.