Katie Holmes kızını düşünüyor Suri Cruise genç kızın babasından 'daha ünlü' olacak, Tom Cruise ? Bu, bugün tam olarak bir yıl önceki bir tabloid hikayesinin öncülüydü. O zaman, Dedikoducu Polis raporu düşürdü ve şimdi 12 ay sonra, preteen'in bir yıldız olmak için eğlence işine girmediği açık.

25 Aralık 2017'de, Star Suri'nin 'şov dünyası hayalleri' olduğunu ve Cruise'un 'dikkat etmesini' sağladı. Dergi iddiasını güçlendirmek için Holmes'un Suri'nin bir gün aktris veya model olacağından emin olduğunu iddia eden isimsiz bir 'kaynak' dan alıntı yaptı. 'Katie, Suri'nin babasından bile daha ünlü olacağını söylüyor' dedi yayının isimsiz ihbarı.Tüm hikaye, şu gerçeğe dayanıyordu: Holmes ve Suri Taylor Swift'i Z100’ün 2017 Jingle Ball'unda tanıttı New York'ta. Gazetenin sözde kaynağı Suri'nin Holmes'a sahneye çıkması için 'yalvardığını' ve Madison Square Garden'daki binlerce hayranın önünde 'gergin olmadığını' iddia etti. Tanımlanamayan ihbarcı, Suri'nin 'spot ışığında olmaktan bile heyecanlandığını' iddia etti.

Tabii ki, birinin annesiyle sahnede olmak, oyunculuk yapmaktan ve ünlü olmayı istemekten çok farklı. Ve Suri'ye 'şov dünyası rüyalarını' gerçekten veren şey buysa, yeniden katılması mantıklı olacaktır. Holmes, 2018 Jingle Ball'da kırmızı halıda ve oyuncu bu yılki kalabalığa merhaba demek için sahneye çıktığında onunla birlikteydim. Bu ayın başlarında annesiyle ve bazı arkadaşlarıyla yıllık müzik etkinliğine katılmasına rağmen, Suri bu yıl kesinlikle önde ve merkezde değildi.

Suri'nin bir gün oyunculuk hatasını yakalayabileceği düşünülebilir, ama şimdiye kadar yakalayamadı. Dergi, hikayeyi yanlış anlamaktan sorumlu olmayan, izlenemeyen bir 'kaynak' aracılığıyla anlatısını ilerletirken, aktris adına konuşan Holmes için bir temsilcinin özellikle Dedikoducu Polis geçen yıl makale yanlıştı. Şimdi 365 gün sonra Suri, Jingle Ball'da tekrar sahneye çıkmadı ve şov dünyasında bir kariyere başlamadı.

O makaleden bu yana geçen yıl içinde, Star Suri ve Holmes hakkındaki iddialarıyla artık güvenilir hale gelmedi. Bu yanlış hikayeden sadece bir ay sonra, Dedikoducu Polis nasıl olacağına dair gerçek olmayan bir kapak haberi yayınladığında magazin dergisini bozdu. Tom Cruise, Suri ile yeniden bir araya gelmek için Scientology'den ayrılıyordu. . Ve sadece bir ay önce, aynı çıkış yanlış bir şekilde bildirildi Cruise, Suri'yi Noel için götürüyor ve Holmes'u yalnız bırakıyordu. tatilde.

Ne de yapamaz Dedikoducu Polis Eylül ayında kapağında sıçrayan aynı yayını unutun nasıl Holmes, Jamie Foxx ile 'mucize bir bebek' doğuruyordu . Hikayenin, magazin gazetesinin ön sayfasında yanlış bir şekilde yayınlandıktan sonra geldiğini unutmayın. Holmes, Joshua Jackson için Foxx'u terk etti . Dergi, bu makalelerin her birinde iddialarını anonim kaynaklara dayandırırken, Dedikoducu Polis Holmes’un sözcüsünün kayıtlı sözleriyle onları doğru bir şekilde çürüttü.

Dedikoducu Polis Okuyucuların hangi satış noktalarına güvenip güvenemeyeceklerine karar vermelerine yardımcı olmak için bir önceki yıla ait raporlara zaman zaman tekrar bakıyor. Bir yıl önce iddia edildi Holmes'un kızı şov dünyasında bir kariyer peşindeydi ve aktris Suri'nin Tom Cruise'dan daha ünlü olabileceğini hissetti. O zamanlar doğru değildi ve bugüne kadar hala yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.