Katie Holmes’un ünlü şef Emilio Vitolo ile ilişkisi Manhattan’da fırtınalar estirdi. Yeni çift, birbirlerine olan sevgilerini toplum içinde göstermekten kesinlikle çekinmiyor. Elbette bu, düzinelerce hikaye ve hikaye açısıyla magazin dergilerini harekete geçirdi. Çoğu doğru değil, ancak son zamanlarda bir düğün planladıklarını iddia eden biri gözümüze çarptı ve muhtemelen birlikte bebek sahibi olmak .

Kate Middleton

(Temasta)John Travolta Pulp Fiction Haare

Kraliyet İkizleri 2021'de Yolda mı?

Kate Middleton ve Prince William, sürekli olarak dünya çapında süpermarket gazetelerinde yer almaktadır. Bu tür yayınların kullandığı en popüler mecazlardan biri, düşesin ikizlere sahip olmasıdır. Middleton'ın yolda ikizleri olduğunu iddia eden en son makale ... Temasta , Prens William ve Kate Middleton'un 2021'de kraliyet ailesinin en yeni üyelerini beklediklerini kapağında ilan etti. Neyi öğrenin Dedikoducu Polis konu hakkında söylemek zorunda .

Suki Waterhouse, pembe elbiseli gülümsüyor.

(Andrea Raffin / Shutterstock.com)

Bruce Wayne, Jr.?

Robert Pattinson çılgın bir yıl geçirdi. O son taksiti çekmeye başladı of yarasa Adam franchise, ancak koronavirüs için pozitif test ettiğinde üretim bir ara verdi. Diğer büyük söylenti geldi Temasta kız arkadaşı Suki Waterhouse'un 'kilitli bir bebeğe' hamile olduğu bildirildiğinde. Çift birkaç yıldır birlikteler, ancak büyük bir adım atmaya hazırlar mı? çocuk sahibi olarak ?

Camila Morrone, fotoğrafçıların önünde askılı bir elbiseyle gülümsüyor.

(taniavolobueva / Shutterstock.com)

Reese Witherspoon Jim Toth Hochzeit

Leonardo DiCaprio ve Camila Morrone Hamile mi?

Bir süredir birlikte olan bir diğer çift ise Leonardo DiCaprio ve model Camila Morrone. 2017'den beri çıkarken, bu yılın başlarına kadar sessiz kalmayı ve çoğunlukla spot ışığından uzak tutmayı başardılar. Artık resmen 'halka açıldığına' göre, bir aile kurmaya hazır olabilirler mi? Bir kere daha, Dedikoducu Polis dedikodulara karıştı ve İşte bulduğumuz şey .