Bu haftanın magazin dergilerinden biri, geliştirmede 'Dawson’s Creek' yeniden başlatma olduğunu iddia ediyor ve bu, Katie Holmes 'Gerçek hayattaki kızı' Suri Cruise , karakterinin kızını oynuyor. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.Göre KB , Holmes da dahil olmak üzere tüm orijinal oyuncu kadrosunun yer aldığı 90'ların gençlik dramasının yeni bir versiyonu çalışmaktadır. Michelle Williams , James Van Der Beek ve Joshua Jackson . İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye projenin şu an için 'çok sessiz' olduğunu söylüyor, 'ancak başka bir dizi veya bir kereye mahsus özel bir program yapmakla ilgili çok sayıda gizli tartışma ve toplantı yapıldı.'Wie alt ist Kathryn Brolin?

Sözde kaynak ekliyor: 'Herkes karakterlerin bugün nerede olacağını ve [Jackson’ın karakteri] Pacey ve [Holmes’ karakteri] Joey’in hala birlikte olup olmadığını bilmek istiyor. ' Şüpheli habercisi ayrıca, yeniden başlatma gerçekleşirse Suri'nin Joey ve Pacey'nin kızı rolünü üstleneceğini iddia eder. Görünüşte sahte olan kaynak, “Suri oyunculuğa olan ilgisini dile getirdi ve bu onun, annesinin yanındayken dünyanın neye benzediğini tatması için mükemmel bir fırsat olabilir” diye ekliyor. 'Henüz hiçbir şeye karar verilmedi, ama asla asla deme!'

İşte gerçekte olan şey. Geçen hafta, Williams, 'Dawson’s Creek' in yeniden başlatılması fikrine açık olduğunu söyledi , karakterinin orijinal dizide ölmesine rağmen. Aktris, Kış TCA Turu'ndaki bir panelde, bazı türden bir yeniden bir araya gelmeyi düşüneceği, ancak bir 'hayalet' olarak geri dönmesi gerekeceği konusunda şaka yaptı. KB görünüşe göre, aktrisin yorumlarına dayanarak varolmayan bir 'Dawson’s Creek' yeniden başlatması hakkında sahte bir hikaye yazmak için ilham aldı.Dedikoducu Polis Holmes'un bir temsilcisiyle görüştü ve kayıtta bize hikayenin tamamen doğru olmadığını söyledi. Bize aktrisin gençlik dramasını yeniden başlatmadığı ve kızının da kesinlikle hayali bir projeye dahil olmadığı söylendi. Aktrisin sözcüsü derginin önermesine 'fındık' diyor.

Geçen yıl 'Entertainment Weekly' ile yapılan bir röportajda, 'Dawson’s Creek' oyuncu kadrosu, yeniden başlatma olasılığının düşük olduğunu söyledi . Holmes kendisi, “Bu şovun sevdiğim yanı, sosyal medya öncesi, internet öncesi bir zamanda var olması ve biz çekerken nostaljik olması. Dürüst olmak gerekirse, olduğu yerde gerçekten hoşuma gidiyor. '

ist Sandra Bullock jetzt verheiratet

Tabii ki, tabloid, Holmes, kızı ve 'Dawson’s Creek' hakkında haber yaparken kötü bir geçmişe sahip. Tam olarak bir yıl önce bugün, Dedikoducu Polis haksız iddia ettiği için dergiyi bozdu Holmes ve Jamie Foxx bir arka bahçe düğününde evleniyorlardı. . Tam bir yıl geçti ve çiftin hala düğümü bağlama planı yok.Bundan kısa bir süre sonra çıkış ısrar etti Holmes hamileydi ve Foxx ile bir kız çocuğu doğurdu . Temsilcisi bunun 'yanlış' olduğunu söyledi ve bu 11 ay sonra netleşti. Aktrisin Foxx ile evlenmesi ve bebek sahibi olmasıyla ilgili anlatıları terk ettikten sonra tabloid, hakkında bir hikaye uydurdu. Holmes’den 'Dawson Creek' rol arkadaşı Jackson, onunla ve Suri ile vakit geçiriyor .

Yayının amacı, Suri ile birlikteymiş gibi görünmesi için Jackson ve Holmes'un ayrı fotoğraflarını photoshop ile çekecek kadar düşüktü. Her iki eski yıldızın da tekrarları, magazin dergisinin romantik bir şekilde yeniden canlanmalarıyla ilgili sahte hikayesini yerle bir etti. Ancak bu rapordan sadece beş hafta sonra, dergi hakkında başka bir saçma hikaye daha yayınladı. Holmes, hem Foxx hem de Jackson'dan ayrılmanın kalp kırıklığıyla uğraşıyor . Prizin, oyuncunun kişisel hayatı ve kariyeri hakkındaki son derece dramatik raporları, başrolünü oynadığı gençlik dizisi kadar kurgusal.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.