365 gün önce bir tabloid bunu bildirdi Katie Holmes parası hızla tükeniyordu. Dedikoducu Polis o sırada bu hikayeyi çürüttü, ancak bir yıl olduğundan bu durumun nasıl geliştiğini görmek için geriye dönüp bakıyoruz. İşte bulduklarımız.

Yaşam Tarzı Ortalamalarını Aşıyor

Göre Star Holmes'un New York City'deki kira ve okul masrafları, 'onun imzası olan yüksek kaliteli gardırobundan bahsetmeye bile gerek yok' Batman Başlıyor 'yaşamaya' başlamak için yıldız maaş çeki . ' 'Kariyeri küçük bir düşüş yaşarken', kırmızı halı etkinlikleri için fiyatını Kim Kardashian seviyelerine yükseltmeyi umuyordu. İçeriden birinin kısaca ifade ettiği gibi: 'maaş çekleri, hırsıyla eşleşmiyor.'Wie lange ist deine Melly eingesperrt?

Dedikoducu Polis Holmes'un Tom Cruise'dan boşanmasının bir sonucu olarak muhtemelen ağır bir aylık çek aldığını belirterek bu hikayeyi çürüttü. Gazete gazetesi, “bankada 10 milyon doları olduğunu” söyledi ve bu da “maaş çeki için canlı maaş çeki” iddiasını aşağılama ve anlamsızlık arasında gidip geliyor. Hala nasıl para kazandığını göstermek için çok sayıda reklam kampanyasına dikkat çektik. Homes'un bir temsilcisi de bu hikayeyi reddetmek için rekor kırdı.

Holmes Şimdi Nasıl?

Holmes hala New York'ta yaşıyor, bu yüzden bu tabloid'in korktuğu gibi parası bitmemiş gibi görünüyor. 2020'de yayınlanan iki filmi vardı, Brahms: Çocuk II ve Sır: Hayal Etmeye Cesaret Et . Bunlar gibi gişe rekortmenleri olmasa da Batman Başlıyor , hâlâ sürekli olarak iş görüyor. İnsanların New York'ta bankada 10 milyon dolardan çok daha azıyla yaşadıklarını da belirtmek gerekir.

Tabloid Holmes İçin Çıkardı

Nedenini söyleyemedik ama Star Holmes sürekli olarak umutsuz muamelesi yapıyor. Kısa süre önce yeni erkek arkadaşı iddia edildi Emilio Vitolo Jr hile yapıyordu İlişkiye girdiği aylar boyunca Holmes “parmağına sarılı”. Holmes'un bir temsilcisi, bu hikayenin doğru olmadığını söyledi, bu nedenle bu tabloid'in filmin yıldızı hakkında gerçekten ne kadar az şey bildiğini görebilirsiniz. Dawson's Creek .

Ayrıca Holmes'un New York'tan Los Angeles'a gitmek . Hayır, sonu görünmeden yıllardır New York'ta yaşıyor. Geçen yıl Suri Cruise'un gideceğini de iddia etti. Noel'i babasıyla geçirmek , ancak Holmes için bir temsilci güvence verdi Dedikoducu Polis Cruise, Noel'i kızıyla geçirmek için asla uzanmadı.

Magazin dergilerinin Holmes'u savunmasız göstermeye yönelik tekrarlanan girişimlerine rağmen, aktris olarak çalışmaya devam ederken başarılı bir şekilde boşandığını ve kızını bekar bir anne olarak büyüttüğünü belirtmek gerekir. Bir daha asla çalışmak zorunda kalmayacağı bu noktayı yeterince biriktirdi, bu yüzden elbette Suri için güzel bir gardırop ve iyi bir okula parası yetebilir.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

George Clooney’nin Amal’dan Kaçtıktan Sonra ‘Rocks’ Evliliği?

Lori Loughlin’in Hapishane Deneyimi: Şimdiye Kadar Nasıl Gidiyor?

Kate Middleton, Prens William'ı İlişki İddiası Ortağıyla Temasa Devam Etti mi?

Rob Lowe’un Karısı Kimdir? Sheryl Berkoff Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Baldwin Aile Ağacı: Alec Baldwin'den Hailey Bieber'a Herkes

ist Gwen Stefani schwanger mit Blake Shelton

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.