Katie Holmes ve James Van Der Beek arkadaş canlısı, ancak arkadaşlıklarını 'yeniden alevlendirdi' mi? Jamie foxx Kıskanç mı? Salı günü ortaya çıkan söylenti buydu. Fakat Dedikoducu Polis sadece gerçek olmayan hikayeyi bozabilir.

warum ist whoopi goldberg nicht auf der sicht

Radar Çevrimiçi Holmes ve Foxx'un 'ayrıldığını' ve sevgilisine geri dönmek için Van Der Beek ile 'arkadaşlığını yeniden canlandırdığını' iddia ediyor. Site, Holmes'un 'Jamie Foxx olmadan yalnız geceler geçirdiğini ve diğer kadınlarla flört ettiğine dair tüm raporları okuduğunu' iddia etmek için Foxx’un tam adını doğal olmayan ve şüpheli bir şekilde kullanan sözde bir 'kaynak' dan alıntı yapıyor. Bu şüpheli içeriden biri, aktrisin daha sonra 'iki kişinin o oyunda oynayabileceğine karar verdiğini' ve 'James ile tekrar iletişime geçtiğini' iddia ediyor.

Şimdi eski meslektaşları arasında 'kıvılcımlar uçuşuyor', web sitesinde Van Der Beek'i 'heyecanlı' olarak tanımlayan 'kaynak' ile iddia ediyor. Blog, oyuncunun 'mutlu bir şekilde evli' olduğunu kabul ediyor, ancak sözde habercisi yine de 'Katie için her zaman bir meşale taşıdığını ... ve hala aralarında kimya olabileceğini düşünüyor' iddia ediyor. Çıkış, Holmes ve Van Der Beek'in 'onu platonik tuttuğunu' ekliyor ancak bir romantizmin gelişebileceğini ima ettikten sonra.

Yazının geri kalanı Holmes ve Foxx'un “ilişki sorunları” yaşadığına dair iddialarla dolu. Ancak bu tür tartışmalar, Dedikoducu Polis aktrisin, çocuğunun annesiyle zaman geçirdiği için ona kızdığı iddia edildiğini zaten çürüttü. Çevrimiçi yayın, Foxx'un Oscar'larda 'sert bir şekilde eğlenmesini', 'Holmes görünürde hiçbir yerde' olmamasını sağlamaya çalışıyor. O Pazar gecesi California'da 'hiçbir yerde görünmüyordu' çünkü 'The Tonight Show' da Pazartesi günü New York'ta görünmeye hazırlanıyordu.

Aslında, bu ayın başlarında Jimmy Fallon ile Holmes, 'Dawson’s Creek' oyuncu kadrosuyla 'yakında' yeniden bir araya gelme hakkında konuştu . Ayrıca kısa süre önce şovun pilotunun 20. yılını kutladı ve Van Der Beek ve yaratıcısı Kevin Williamson'ı bir Geriye dönük bir fotoğrafı gösteren Instagram gönderisi . Holmes’ün anılar şeridinde aşağı inmesine ve Foxx ile hiçbir ilgisi olmayan rol arkadaşlarıyla yeniden bağlantı kurmaya yönelmesine neden olan yıldönümüydü. Ancak Holmes ve Van Der Beek'in bugünlerde konuşması için çok önemli bir bağlam sağlayan bu anahtar ayrıntıların hiçbiri hikayede bahsedilmiyor.

Joey ve Dawson’ın alter egoları muhtemelen dizinin romantik başrollerinde her zaman 'kimyaya' sahipken Holmes'ün gerçek hayatta çıktığı Joshua Jackson şovdayken Van Der Beek değil. Elbette, bu baştan savma parçada da kabul edilmiyor. Ayrıca göze çarpan gerçeklere dayalı bir hata var. Site, Van Der Beek'in karısı Kimberly ile 'beş çocuğu paylaştığını' iddia ediyor. Gerçekte, çiftin şu anda dört çocuğu var ve Van Der Beek geçen ay açıkladı, beşincisini bekliyorlar .

Bu arada, aktör için bir temsilci söyler Dedikoducu Polis Holmes ile uygunsuz bir arkadaşlığa sahip oldukları önerisinin 'tamamen yanlış' olduğu. Holmes ve Foxx’un durumuna gelince, aslında bir 'bölünme' olmadı. Gibi Dedikoducu Polis defalarca rapor etti ve saygın satış noktaları İnsanlar teyit ettiler, kendilerini bir çift olarak görmüyorlar ve birbirlerini sadece programları izin verdiğinde görüyorlar.

Ancak RadarOnline'ın neden bahsettiğini bilmediğini gösteriyor. Bu, Holmes ve Foxx'un yaklaşık iki yıl önce bir düğün yaptığını iddia eden yanlış bir çıkış noktasıdır (aşağıya bakınız). Bu arada, bir sırdaş söyler Dedikoducu Polis Bu uzun hikayeyle ilgili olarak, 'Radar birkaç gün içinde gerçekten aptal görünecek.' Nelerin ortaya çıktığını görmek için sabırsızlanıyoruz.

(Dedikoducu Polis Arşivleri)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.