Oldu Katie Holmes Erkek arkadaşının birkaç aylık doğum günü teklifi için 'tutsak' Emilio Vitolo Jr ? Geçenlerde bir tabloid, ünlü şefin Holmes'un 42. doğum günü için 'özel bir şey' düzenlediğini ve aktrisin sürprizinin bir nişan yüzüğü içereceğini umduğunu bildirdi. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve bulgularımızı paylaşabiliriz.Katie Holmes, Doğum Günü İçin Bir Nişan Yüzüğü İstediğini Söyledi?

Yaşam tarzı yakın zamanda 'Katie Pining For A Proposal' başlıklı bir makale yayınladı. Gazeteci, Katie Holmes'un bir yıldan az bir süredir erkek arkadaşı Emilio Vitolo Jr'ı bir teklif için 'zorladığını' iddia etti. Kaynaklara göre Holmes, doğum gününe kadar bir teklif için umutlarını yükseltiyordu.Henüz tam olarak ne olduğunu bilmese de, Vitolo Jr'ın 'bu durum için özel bir şey organize ettiğini' biliyordu. Tahmin eden kişi Holmes'un 'bir nişan yüzüğünün şimdiye kadarki en iyi hediye olacağına dair ipuçları verdiğini' iddia etti.

Holmes'un 'romantizme doğru koştuğunu' düşünenler olsa da, aktrisin sözde muhaliflere hiç aldırış etmediği söyleniyor. Kaynak, 'Katie umursamıyor,' diye devam etti. 'Aşık ve tüm dünyanın bunu bilmesini istiyor.'Holmes'un Karmaşık Romantik Geçmişi Neden 'Acele Ediyor?'

Eski kocası Tom Cruise ve aktör Jamie Foxx ile tekrar tekrar beş yıllık aşk yaşantısından 'dağınık bir boşanma' nın ardından Holmes, görünüşe göre koridorda hiç yürümeyeceğini düşündü, içeriden devam etti. Ama sonra 'Emilio hayatına girdi' ve şimdi orada olduğuna göre, 'Kaçmasına izin vermeyecek.' Bu nedenle, onu bir teklifle kilitlemesi gerektiği iddia edildi.

Dedikoducu Polis Kararımızı Vermeye Hazır

Katie Holmes ve Emilio Vitolo Jr'ın sadece birkaç aydır çıkıyor olması yeterince vurgulanamaz. Çiftin ilişkisinin neredeyse en başından bu yana, magazin dergileri yeni çiftin ikisinin de gizli bir düğün planlamak ya da yapacakları zaten gizlice evlendi . Holmes'un doğum gününden bu yana geçen iki ay içinde ne kendisi ne de Vitolo Jr bir nişan duyurusunda bulunmadı, bu da söylentilere inanmayı daha da zorlaştırıyor.

Vitolo Jr ve Holmes'un birlikte vakit geçirdikleri çok açık olsa da, ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşımak için ikisinin de acele ettiğine dair hiçbir kanıt yok. Şu anda, sadece çıkıyorlar, daha fazlası değil, ama L&S gerçeğin her zaman dergi satmadığını bilir.Dedikoducu Polis Katie Holmes’un romantik hayatı hakkındaki söylentileri tamamen uydurduğu için geçmişte bu tabloid'i basmıştı. Holmes’un Vitolo Jr ile ilişkisi hakkındaki haberlerin başlamasından sadece bir ay sonra, çıkış, ikisi birlikte 'takılıyordu' . Holmes ve Vitolo Jr'ın o sırada birlikte yaşamayı düşünmediğini duruma yakın bir kaynaktan öğrendik.

Bu çıkış aynı zamanda söylentileri de itti. Holmes, Jamie Foxx’un nişan haberi yüzünden 'kalbi kırıldı' . Foxx ilk etapta nişanlanmadığı için Holmes'un kalbinin kırılması için bir neden yoktu. Ve Vitolo Jr ile olan ilişkisinden de anlaşılacağı gibi, oyuncu açıkça yoluna devam etti.