Bir tabloid iddiaları Katie Holmes üç aylık hamile Jamie foxx Bebeği ve çocuğu tek başına büyütmeyi planlıyor. Hikayede sıfır gerçek var. Dedikoducu Polis çürütebilir.



Göre KB , iki yıldız Mayıs ortalarında bir çocuk tasarladı, ancak oyuncu, sözde 'yıllardır kafasını karıştırdığı' için Foxx olmadan çocuğu büyütmekten fazlasıyla mutlu. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Katie Jamie'yi hâlâ seviyor ama bu çocuğu doğurduğunda ondan çok fazla şey beklemiyor. Onu zorlamak ve yerine getiremeyeceği bir şey istemek istemiyor, bu yüzden statükoyu koruyacak ve onu onunla [yerleşmeye] itmek yerine istediği kişiyle çıkmasına izin verecek. '



Holmes, 2012'de Tom Cruise'dan ayrılmasının ardından 13 yaşındaki kızı Suri'yi kendi başına büyüttü. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Foxx'lu olduğu varsayılan çocuğu söz konusu olduğunda 'her şeyi tekrar yapmaktan çekinmediğini' iddia ediyor. Şüpheli habercisi, 'Katie bekar bir anne olma ve tek başına iki çocuk yetiştirme konusunda fazlasıyla yetenekli' diye ekliyor.

Görünüşte sahte olan kaynak şöyle devam ediyor: 'Katie’nin Los Angeles'taki evinde bir çocuk odası inşa ediliyor ve şimdiden bebek isimlerini seçiyor.' Unutulmamalıdır ki Holmes'un ilk ikametgahı, kızı Suri'nin okula gittiği New York City'dir.



Sözde 'içeriden' ekliyor, 'Onun bir kız olduğuna inanıyor, ancak onay almadan önce ilerleyene kadar bekliyor. Bu arada, Katie yeni yılda gelecek olan yeni varış için her şeyi hazırlarken sağlıklı ve rahat kalmakla ilgileniyor. '

Gazetenin hikayesi anonim ve görünüşte hayali bir 'içeriden' gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Holmes'un sözcüsü ile görüştü ve kayıtta bize bunun 'gerçek olmadığını' söyledi. Kaynağın tanımlanamayan 'kaynağı' ne diyorsa da, aktrisin adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, hamile olmadığını onaylar.

Gibi Dedikoducu Polis Holmes ve Foxx'un alışılmadık bir ilişkisi olduğunu ve her zaman birlikte olmadıklarını defalarca belirtmiştir. İnsanlar dergi ve E! Haberler, satış noktaları daha saygın KB , benzer şekilde, iki yıldızın programları izin verdiğinde birlikte zaman geçirdiklerini, ancak aynı zamanda kendi ayrı yaşamları olduğunu da bildirmişlerdir. Dinamikleri söz konusu olduğunda ikisi aynı fikirde ve Foxx 'kafasını karıştırmıyor'.



Elbette bu, prizin yanlış bir şekilde şunu iddia etmesi ilk kez değil Holmes, Foxx’un çocuğuna hamileydi . Ocak ayında, tabloid, aktrisin bir erkek bebekle 'dört aylık' olduğunu ve 'yakın arkadaşlarına bunun bir mini Jamie olacağını söylediğini' söyledi. Sadece hızlı bir matematik bize, Ocak ayında dört aylık hamile olsaydı, bebeğin zaten birkaç aylık olacağını söylüyor.

Bir ay kadar kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis hakkında başka bir hikayeyi çürütmek Holmes bir bebek için Foxx'a 'yalvarıyor' . Bu makale, Holmes'un 'en geç 2020'nin başlarına kadar taşınmak ve hamile kalmak istediğini' söyleyen bir 'kaynak' dan alıntı yaptı. Sadece bir ay sonra, aynı dergi onun zaten üç aylık hamile olduğunu iddia ediyor. Çıkışın hikayelerini ve zaman çizelgesini düz tutamamasının nedeni, bu bebek senaryosunun hiçbir zaman doğru olmamasıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.