Dır-dir Katie Holmes hamile Jamie foxx İn vitro fertilizasyon sayesinde bebeği ve evlenmeye hazır mısınız? Bu, bu haftanın ünlü dergilerinden birindeki bir makalenin önermesi. Dedikoducu Polis ancak bu gerçek olmayan hikayeyi yalnızca çürütebilir.

staatliche landwirtschaftliche Versicherungsakteure

Yeni sayısına göre Star , Foxx ve Holmes “Katie'nin beklediğini yeni öğrendi” ve şimdi Oscar ödüllü ona evlenme teklif etmeyi planlıyor. Sözde 'içeriden' bir kişinin 'Yüzüğü bir süreliğine aldı' dediği aktarılıyor ve yolda bir bebekle, zamanlama nihayet karı koca olmak için doğru. Anonim kaynak, Holmes'un 'IVF'nin gebe kalmanın en hızlı yolu olduğunu bildiğini' ve hamileliğini nasıl 'bir mucize' olarak adlandırdığını anlatıyor.Oradan izlenemeyen bahşişçi, 'Anneye özgü bir parıltıya sahip' diye iddia ediyor. '[Holmes], bebekle zaten bağ kuruyormuş gibi karnını çok okşuyor,' sözde 'içeriden' diyor. Foxx’un adına, adı bilinmeyen kaynağı, 'Her zamankinden daha sevecen' ve 'bu hamileliğin her adımında Katie ile birlikte olmak istiyor.'

Ve tabloid, sözde ebeveynlerin heyecanlanan tek kişi olmadığını belirtiyor. Holmes'un Tom Cruise'la birlikte 13 yaşındaki kızı Suri, bebek haberlerinden de 'mutlu', 'içeriden' diyor ve hatta 'tüm doktorların randevularına annesiyle gitmeyi' bile teklif etti. “Katie bu bebeği doğurmak için sabırsızlanıyor ve tüm o 'ilkleri' yeniden keşfediyor, örneğin' o ilk gülümseme, ilk gülme, ilk adım vb. 'Diye ekliyor ihbarcı.

Bununla birlikte, magazin masalındaki ilk yanlış şey Holmes'un IFV veya başka bir yolla hamile olmamasıdır. O ve Foxx evlenmeyi de planlamıyor. Derginin makalesinin tamamı tanımlanamayan bir 'içeriden' gelen doğrulanamayan iddialara dayanırken, Holmes'un temsilcisi kayıtlara geçti Dedikoducu Polis hikayenin yüzde 100 yanlış olduğunu söylemek ve oyuncunun bebek beklemediğini ya da evlenmediğini doğrulamak.

Birkaç ay önce, Dedikoducu Polis Yanlış bildirildiğinde aynı çıkışı bozdu Holmes ve Foxx, düğünleri için forma girmek için çalışıyorlardı. . O sırada aktörün temsilcisi, ikisinin düğümü bağlamadığına dair bize güvence verdi. Aynı yayının yaklaşık bir yıl önce nasıl yanlış bir şekilde ısrar ettiğinden de bahsediliyor. Holmes, 'partisi' nedeniyle Foxx ile işini bitirdi.

sind justin timberlake und jessica biel, die sich scheiden lassen

Aslında biraz tuhaf Star aktrisin hamile olmasının hikayesini bu hafta ön sayfasına tokatladı, sadece birkaç gün önce kardeş yayını olan National Enquirer , iddia edilen Holmes, Foxx'un hamile kalmasını yoksa onu terk etmesini istiyordu . Bu raporda, tabloid'in görünüşte üretilmiş kaynağı Holmes'un 'en geç 2020'nin başlarında hamile' olmak istediğini ve bu hafta 'bebekle çoktan bağ kurduğunu' iddia etti. Ve son hikâyede ilişki sorunlarından söz edilmemişken, sadece birkaç hafta önce başka bir ilgili çıkış noktası, TAMAM MI! , nasıl yüzdü Holmes ve Foxx neredeyse ayrıldıktan sonra evleniyor ve bebek sahibi oluyorlardı. .

Bu dergilerin sık sık dans ettiği gerçek şu ki, Foxx ve Holmes bir düğün planlamıyor ya da bebek sahibi değil. İlişkilerinden mükemmel bir şekilde memnunlar, bu da mümkün olduğunda birbirlerini görmektir. Belki de bu yayınların Foxx ve Holmes hakkındaki sahte raporları doğurmayı durdurma zamanı gelmiştir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.