Katie Holmes hamile ve bebek ikisine de ait Jamie foxx veya Justin Theroux ? Bu haftanın gazetelerinden birinde çıkan saçma ve anlamsız iddia bu. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre KB oyuncu neredeyse üç aylık hamile ama çocuğun babasının kimliği hala belirsiz. Dergi ilk olarak Holmes'un Jennifer Aniston’un eski sevgilisiyle “yeni bir kaçamaktan keyif aldığını” iddia ediyor ve sözde bir kaynağın “Justin’in çocuğu olduğunu hayal edebiliyor musunuz? Asla gerçekten bir tane istemedi, bu onun ve Jen'in ayrılmasının ana nedenlerinden biri. Ama şimdi başka bir ünlü aktrisle aşk çocuğunun namlusuna bakıyor. O ve Katie fiziksel olarak birbirlerinin içindeydiler ve kesinlikle birkaç kez rüzgara dikkat ettiler. 'Oradan, içeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Foxx'un bir olasılık olduğunu - ancak daha az olası olduğunu - ekliyor, 'Ona asla vermek istemediği bebek olurdu, ancak onurun başka birine - hatta IVF'ye gittiğini görmekten mutlu. bir bağışçı, eğer aşağıya indiği yol buysa. ' Bekle, şimdi bebek bir donöre ait olabilir mi? Magazin dergisinin saçma hikayesi her yerde.

İsimsiz ihbarcı şöyle devam ediyor: 'Çocuğunun babası kim olursa olsun, onu büyüten sadece iki kişi olacak - Katie ve [kızı] Suri.' Bilinmeyen kaynak, Foxx ya da Theroux'nun, eğer çocuk onlardan birine aitse, çocuğu büyütme sürecine neden dahil olmayacaklarını açıklama zahmetine girmiyor. Görünüşte hayali içeriden biri, 'Suri ondan her zaman bir kardeş istedi ve Katie'nin sonunda bunu gerçekleştiremeyeceği sonucuna varıyor.'

Magazin raporunun son derece gülünç olmasına ek olarak, akıllıca zaman bile eklemiyor. Holmes ve Foxx Mayıs ayı sonlarında ayrıldı, bu yüzden tartışmak adına, diyelim ki ilişkilerinin en sonunda onu hamile bıraktı - bu, oyuncuyu neredeyse altı aylık hamile bırakacaktı. Şimdi Holmes'un Theroux ile çıktığını varsayalım, ki kendisi olmadığı gibi, çıkış noktası bunun 'yeni bir kaçamak' olduğunu kabul ediyor. Çocuğuyla nasıl üç aylık olabilirdi?

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star iki haftadan daha kısa bir süre önce bu sahte anlatıyı başlattığı için Holmes, Theroux'la çıkıyor . Aktrisin sözcüsü bize belirsiz bir ifadeyle, 'Katie, Justin'i tanımıyor' dedi. Oyuncunun temsilcisi de aşk söylentilerini yalanladı. KB şimdi kronolojik olarak kusurlu olan hamilelik hikayesi için sahte söylentileri kullanıyor.

Bu arada, bir noktada KB Dergi, aktrisin 'bebek yumruğu' olduğu konusunda ısrar ediyor. Pazar günü ise Holmes Instagram fotoğrafı paylaştı bir fotoğraf çekiminin perde arkasından Vogue Avustralya . Aktrisin çıplak karnı resimlerde sergileniyor ve tamamen düz.

Ayrıca belirtilmelidir, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi iki aydan daha kısa bir süre önce basmış Holmes, Josh Lucas'la çıkıyordu , onun başrol oyuncusu Sır . Ve ağustos ayında, çıkış yanlış bildirildi Holmes, Foxx’un bebeğine zaten üç aylık hamileydi. . Derginin sahte raporları arasındaki uyumsuzluk seviyesi şaşırtıcı.

Çıkış hikayesindeki çok sayıda boşluğa rağmen, Dedikoducu Polis yine de Holmes'un sözcüsüne ulaştı ve her şeyin uydurma olduğunu doğruladı. Bazı magazin dergileri en azından teorik olarak mümkün olabilecek bir kurgu uyduracaktır. Bu, o düşük puana bile ulaşmıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.