Katie Holmes 'İle son romantizm Emilio Vitolo Jr. olmuştur Kasabanın konuşması bir çok magazin dergisi için. Şimdi bir çıkış, aktrisin bu kış şefle tekrar koridorda yürüdüğünü öne sürüyor. Dedikoducu Polis rapora baktı. İşte bildiklerimiz.Katie Holmes ve Emilio Vitolo Resmi Yapıyor

Göre Kadınlar Günü , aktrisin arkadaşları Michigan'daki göl kenarındaki evinde Vitolo'ya samimi ve sürpriz bir düğün planladığına inanıyor. Bu sözde arkadaşların bunun olduğunu varsaymasının nedeni, çiftin 'Instagram resmi' olmasından kaynaklanıyor.jess vom rock of love jetzt
Katie Holmes, beyaz yazılarla kaplı mavi bir arka plana karşı parlak pembe bir üst ve siyah etek giyiyor.

(Tinseltown / Shutterstock.com)Önce Aşk Gelir Sonra Evlilik?

Diğer kaynaklar Holmes ve Vitolo'nun aktrisin 'kendisini evinde hissettirmek için yeniden dekore etmeyi sevdiği' iddia edilen lüks dairesine taşındığını ortaya koyuyor. Holmes'un uzun süredir arkadaşı olduğunu iddia eden içeriden biri şöyle diyor: 'Katie bu adama çok aşık, şu anda evlilik ve bebek isimleri hakkında durmaksızın gevezelik ediyor.' Kaynak ekliyor:

New York'ta bir playboy şöhretine sahip olduğu göz önüne alındığında, herkesin Emilio'yu tanımaya zaman ayıracağını ümit etmesine rağmen, yakında bir evlilik olacağına dair ipuçlarını bırakıyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Emilio Vitolo (@emiliovitolo) tarafından paylaşılan bir gönderiHolmes'un Vitolo ile romantizmi, dört ay önce, ünlü şefi öperken benekli . Dedikoducu Polis aktris için bir düğünün zamanlamasının biraz aceleye geldiğini belirtmek isterim, ancak muhbir, Holmes dergisine “14 gün karantinaya alınacak arkadaşlarından ev sahipliği yapmak istediği bir etkinliğe gitmelerini istediğini söylüyor. Michigan, Şubat. ' İçeriden bilgi daha fazla ifşa ediyor:

Neye ulaştığını anlamak için dahi olmaya gerek yok. Katie, birkaç yıl önce Michigan'daki Devil’s Lake'de muhteşem bir kır evi satın aldı. En çarpıcı düğün olacak, evi Kennedy yerleşkesinden kamyonla çekilmiş gibi görünüyor ve kışın ortası olduğu için karlı bir düğün harikalar diyarı olacak.

Tek Bir Ruh Katie’nin Planlarını Durduramaz mı?

Tahmin eden kişi, hiç kimsenin, kızı Suri'nin bile Holmes'u 'yavaşlamaya' ikna edemeyeceği konusunda ısrar ederek hikayeyi sonuçlandırıyor. 'Emilio'da The One ile tanıştığına kesinlikle inanıyor ve yıllar boyunca öptüğü tüm kurbağaları telafi etmesi için Tanrı'nın bir armağanı olduğunu düşünüyor' diyor içeriden.

Katie Holmes Bu Kış Evlenecek mi? İşte Hikayeye Bakışımız

Dedikoducu Polis Katie Holmes'un henüz bu ayrıntılı planları yaptığından pek emin değil. Oyuncu hala Emilio Vitolo'yla birlikte olsa da, daha güvenilir mağazalardan veya Holmes'dan bu konuda bir nişan veya düğün hakkında herhangi bir duyuru yapılmadı. 42 yaşındaki oyuncu günler önce görüldü bir Uber kapmak New York'ta ve gördüğümüz resimlerden parmağında yüzük yoktu. Vtiolo'nun Homes doğum günü için Instagram sayfasında paylaştığı resimde bile ne görünürde yüzük ne de evlilikten bahsediliyordu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Emilio Vitolo (@emiliovitolo) tarafından paylaşılan bir gönderi

Ayrıca Bu Hikayeyi Daha Önce Duymuştuk

Ayrıca, Instagram'da 'resmi' hale geldiği için birinin evlendiğini varsaymak biraz erken. Ek olarak, bu ilk sefer olmayacak Kadınlar Günü silahı atladı ve Holmes'un koridorda koşarken ısrar etti.

Üç ay önce, magazin gazetesi Holmes ve Vitolo'nun bir düğün planlamak ikisinin Aziz Patrick Katedrali'ni ziyaret ettikten sonra fotoğraflandı. Belli ki dergi bir süredir düğün grubunu kullanıyor. Dedikoducu Polis hikayeyi çıktığında düzeltti.

Honig Boo Boo Gewichtsverlust

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

George Clooney Amal'la Mutsuz Evlilikte 'Tuzağa Düşmüş' mü?

Hoda Kotb'un 'The Today Show' dan Ayrılması Hakkındaki Gerçek

Angelina Jolie, Justin Theroux ile 'Bağlanıyor' mu?

Winona Ryder Show Business'tan Neden 'Kaybolduğunu' Açıkladı

Kanye West Gerçekten Jeffree Star ile Bir İlişki Yaşıyor mu? Söylentileri Araştırma [GÜNCELLEME]

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.