Katie Holmes ile 'mucize bebek' sahibi olmamak Jamie foxx , yanlış bir tabloid kapak hikayesine rağmen. Dedikoducu Polis sahte önermeyi çürütebilir. Aktrisin sözcüsü bunun doğru olmadığını onaylar.

Göre Star Ancak 40 yaşındaki oyuncu, yıllarca rasgele flört ettikten sonra Foxx'lu bir çocuk sahibi olmaya hazır. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Jamie ve Katie artık aşklarını saklamaya çalışmıyorlar. Bugünlerde birbirleri konusunda ciddiler ve ebeveyn olarak bir sonraki adımı atmaya hazırlar. ' Sözde kaynak ekliyor: 'Katie, Jamie ile anlaşmak ve bunu kararlı bir ilişki olarak yürütmek için çaresiz durumda.'Şüpheli habercisi, Holmes’un 12 yaşındaki kızı Suri'nin “yıllardır küçük bir kız kardeş için yalvardığını” söyleyerek devam ediyor ve bu da oyuncuyu ikinci bir çocuk sahibi olmaya ikna ediyor. Gazete gazetesi ayrıca Tom Cruise'un sözde bebek planlarının rüzgârına yakalandığını ve 'onlara birlikte mutlu bir yaşam için iyi dileklerini paylaşan bir not gönderdiğini' iddia ediyor. Görünüşte sahte kaynak ekliyor, 'Jamie ve Tom eskiden yakın arkadaştı, bu yüzden bu onun için tuhaftı ve ilk başta öfkeliydi, ama bu noktada ne Katie ne de Jamie ile kötü kan istemiyor. Bu, onun yüksek yoldan çıkma yoluydu. '

'İçeriden' Holmes ve Foxx'un, oyuncu 'onların geleneksel bir aile olmasını istediği' için New York City'de bebek büyütmek için birlikte yerleşmeyi planladıkları sonucuna varıyor. Ancak güvenilmez dergi, bu önermeyi anonim kaynaklardan gelen bilgilere dayandırıyor, ancak Holmes'un kendisi adına konuşma yetkisine sahip kendi temsilcisi, Dedikoducu Polis kayıtlara göre 'doğru değil'. O esnada, İnsanlar bu yılın başlarında bir makale yayınladı Holmes ve Foxx’un ilişkisi , 'kendilerini geleneksel anlamda bir çift olarak görmediklerini ve bir çift olarak etiketlenmek istemediklerini' belirterek. Bununla birlikte, kesinlikle birlikte 'ebeveyn olmayı' planlamıyorlar.

Kayda değer, Star çiftin romantizmi söz konusu olduğunda hikayelerini takip edemez. Temmuz ortasında, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için gazeteyi bastı Holmes, Foxx ile 'bitti' çünkü partiyi bırakmayacaktı. Bu son makale, aktrisin ilişkilerini “bitirdikten” iki aydan kısa bir süre içinde bebeğine sahip olmaya nasıl geçtiğinden bahsetmiyor. Geçtiğimiz Nisan ayında, dergi yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Holmes, Joshua Jackson için Foxx'u 'terk etmişti' . Çıkış, çiftin ilişkisine dair açıkça sıfır içgörüye sahiptir, bu nedenle bunun yerine hikayeler uydurur ve bir hevesle anlatıları değiştirir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.