Batman Başlıyor star Katie Holmes yakın zamanda New York City civarında Emilio Vitolo ile birlikte görüldü. Holmes'un aşk hayatı bir gazeteler için sıcak konu . Şimdi, bir rapor, en kısa sürede Las Vegas'ta evlenmeyi planladığını gösteriyor. Dedikoducu Polis bu söylentiyi araştırıyor.

Ist deine Melly aus dem Gefängnis gekommen?

İşlerde Sıcak Atış Düğün

Holmes, yeni sevgilisi için 'sırılsıklam' diyor. Sıcaklık . İçeriden biri Holmes'un 'şefle bir an önce evlenmek istediğini' söylüyor. Holmes, 'kalbinin sesini dinlemekten asla korkmadı' ve bu yüzden 'bu adamın gecikmeden kocası olmasını istiyor.'Sadece birkaç aydır tanıdığı bir adamla evlenmek, bir kaynağa göre 'inanılmaz derecede dramatik ve birdenbire' 'standartlarına göre bile'. Yine de Holmes, Tom Cruise'la olan düğünden daha “daha ​​rahat bir ilişki” umuyor. Gazeteci, 'Bu sefer Vegas gibi başka bir yerde gitmek istiyor,' diyerek bitiriyor ve 'resmileştirdiklerinde duyurun.'

Umutsuz Romantik?

Dedikoducu Polis Holmes’un 'çaresiz bir romantik' olarak ününün nereden geldiğinden emin değil. Son on bir buçuk yılda halka açık olarak sadece iki erkekle çıktı, Cruise ve ardından Jamie Foxx. Gazeteler koşarken spekülasyonlarla dolu hakkında Foxx ile düğün , hiç yaşanmadı. Bu nedenle, böyle hızlı bir şekilde kaçmak Holmes için radikal bir şekilde karakter dışı olurdu.

Doğrulayabilir, Hikaye Yanlış

Görünüşe göre Holmes ve Vitolo muhtemelen dışarı çıkıyor, Dedikoducu Polis bu hikayenin doğru olmadığını teyit edebilir. Kayıtlarda bize bunun doğru olmadığını söyleyen Holmes'un bir sözcüsüne ulaştık. Görünüşe göre, magazin dergileri ilişki anlatısını olabildiğince çabuk ilerletmek için endişeli.

Bu Ayın İkinci Kaçış Hikayesi

'Elope' terimi giriyor Sıcaklık Sözlüğü büyük ölçüde. Daha geçen hafta, Gwyneth Paltrow'un işlerine karıştığı iddia edilen Chris Martin ve Dakota Johnson hakkındaki bir hikayeyi çürütmüştük. Yeni bir kelimeyi öğrendiğinde onu mümkün olduğunca çok kullanmak istediğini biliyor musun? Bu magazin dergisinin yaptığı şey bu, onlar bunu yaparken sadece ünlülerin düğünlerini icat ediyor.

Bu Tabloid'den Diğer Uzun Öyküler

Bu tabloid, Holmes ve Foxx'un bir 30 milyon dolarlık evde birlikte . Prenses Beatrice'in Amerika Birleşik Devletleri'nde düğün ve Khloe Kardashian'ın kendi arka bahçesi . Bu düğünlerin hiçbiri de olmadı, bu nedenle düğün hikayelerinin sadece favori bir mecaz olduğunu gün kadar net görebiliriz Sıcaklık .

Kaynaklar

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.