Bu haftanın magazin iddialarından biri Nicole Kidman ve Katie Holmes bir 'Hollywood prodüksiyonu' üzerinde birlikte çalışmayı planlıyor. Hikaye görünüşte basitçe üretildi çünkü her iki aktris de Tom Cruise . Dedikoducu Polis önermeyi çürütebilir.

Zarafet Birleşik Krallık merkezli bir dergi, Cruise'un eski sevgililerinin bir proje üzerinde birlikte çalıştığını 'LA merkezli içeriden' öğrendiğini iddia ediyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, 'Katie ve Nicole, temsilcileri aracılığıyla birbirleriyle mesajlaştılar. Ama Tom'a saygı duyduğum için gizli tutuldu. ' Sözde kaynak ekliyor: 'Açıkçası, ortak bir zemini paylaşıyorlar ve nihayet birlikte bir şey üzerinde çalışma zamanının geldiğini düşünüyorlar. Gizli iletişimler oldu. 'Magazin gazetesi ayrıca Holmes'un Cruise'dan boşanmasının ardından 'kariyerini nasıl yeniden inşa edeceğine dair tavsiye almak için' Kidman'a ulaştığını iddia ediyor. Şüpheli habercisi, 'Birlikte çalışmalarını engelleyen hiçbir şey kesinlikle yok' diye ekliyor. Nicole ilk başta bu konuda temkinliydi ama zaman geçtikçe fikre ısındı. Nicole’ün ajanları, eğer gerçekleşirse, büyük bir dramada her ikisini de başrol oyuncusu olarak sunmaktansa toplu bir parça olması gerektiğini vurguladılar. Ya da büyük bir gösteriye neden olur. '

Çıkış, Kidman ve Holmes'un sözde tartıştıkları sözde “Hollywood yapımı” hakkında sıfır ayrıntı sağlıyor. Dergi, film mi yoksa dizi mi olduğundan bahsetmiyor bile. Bir tabloid, bir hikayeyi yedeklemek için ayrıntılar sunamadığında bu her zaman kırmızı bir bayraktır. Her şeye rağmen, makale anonim 'içerdekilerin' iddialarına dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Holmes'un temsilcisiyle görüştü ve kayıtta bize bunun 'gerçek olmadığını' söyledi. Onunla Kidman arasında herhangi bir tartışma olmadı.

Bu arada, her iki oyuncunun da zaten dizilmiş projeleri var. Geçen ay rapor edilmişti Holmes, 2016 korku filminin devam filminde rol alacak Oğlan . Bu filmin çekime Ocak ayında başlaması planlanıyor. Kidman, 'The Expatriates' adlı Amazon serisinin yapımcılığını üstleniyor. gelecek yıl da üretime girecek.

Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki, Hollywood ticari yayınları neredeyse her zaman film ve TV endüstrisindeki büyük kepçeleri kırdı, ancak Kidman ve Holmes'un birlikte bir proje için görüşmelerde bulunduğunu bildiren tek bir çıkış bile yoktu. İşte gerçekte olan şey. Zarafet Cruise’un iki eski eşinin başrolünü oynadığı bir fantezi projesini oynamaya karar verdi. Dedikoducu Polis çalışmalarda böyle bir proje olmadığını teyit edebilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.