Çıkmaya başladığından beri Tom Cruise 2006'da geri döndüm, Katie Holmes sadece var halka açık Cruise ve daha sonra Jamie foxx . Şimdi şefle dışarı çıkıyor Emilio Vitolo ve doğal olarak, magazin dergileri adam hakkında ellerinden gelen her şeyi yok ediyorlar. Bir tabloid, Vitolo'nun Holmes'u ilişkinin sadece birkaç haftasında aldattığını bildirdi. Dedikoducu Polis söylentiyi araştırır.

'Katie’nin Yeni İlişkisi Mahkum mu?'

Göre Star Holmes'un erkek arkadaşı çok uzun süre sadık kalamadı. Magazin gazetesi, ilişkinin 'kadın erkek' Vitolo'nun 'bir grup kıza mesaj atarak' Holmes ile 'göründükleri kadar ciddi olmadıklarını' bildirmek için mahkum olup olmadığına dair spekülasyon yapıyor. İçeriden birine göre Holmes bu metinlerden habersiz ve 'onun aşık olduğunu düşünüyor'. Hatta içeriden 'adama takıntılı' diyor.Tabloid, Vitolo’nun eski nişanlısı Rachel Emmons ile ilişkisini gündeme getirir. Vitolo'nun annesi Emmons'ı 'kızı gibi' sever ve nişanı iptal etmenin bir hata olduğunu düşünür, bu yüzden Holmes'un onu kazanmak için yapacak çok işi vardır. Arkadaşları ve ailesinin temkinli olmasına rağmen Holmes hâlâ 'kaçacakları konusunda kararlı.' Makale, 'onun zihninde, birlikte olmaya mahkum iki kibar ruhlar' diyerek sona eriyor.

Wo ist Jess jetzt vom Felsen der Liebe?

Bu İddiaları Destekleyecek Kanıt Yok

Dedikoducu Polis Holmes'u bir dolandırıcı karşısında saf görünmeye çalışan bu hikayeyi bozuyor. Magazin gazetesinin dediği gibi, neredeyse 'parmağına dolanmış' değil. İkisi, Vitolo'nun onu aldatmasına yetecek kadar uzun süredir birlikte olmadı, ki bu elbette uydurma. Holmes'un bir temsilcisi bu hikayenin doğru olmadığını söyledi.

Holmes ve Vitolo sadece birkaç gün önce görüldü birlikte. Yeni bir ilişkinin balayı aşamasındalar, bu yüzden elbette aşık görünecek. Bununla birlikte, Foxx ile yıllardır birlikte olduğunu ve iki asla kaçmadı . Holmes'un bu kadar acele etmesi için hiçbir neden yok, bu da bu dayanıksız hikayeyi daha da inanılmaz kılıyor. Dışında, Dedikoducu Polis fikrini çürüttü Katie Holmes evlenmeyi planlıyordu sadece geçen hafta.

Tabloid Korkunç Holmes İtibarına Sahip

The Batman Başlıyor yıldız ortak bir hedeftir Star . Film yıldızının yaşadığını söyledi maaş çeki , çok meşgul olduğunu görmek pek olası değil. Taşınacağını iddia etti New York City'den Los Angeles'a ama yine de tüm Big Apple'da Vitolo ile fotoğrafını çekiyor. Geçen yaz dedi ki Holmes hamileydi ama bir yıl sonra bulunacak bebek yok.

Holmes hakkında çok sık ortaya çıkan sahte hikayelerle, Dedikoducu Polis Holmes'a yakın olan bu içerdekilerin ya yok ya da tamamen uydurma olduğu sonucuna varmıştır. Holmes ve Vitolo birlikte mutlu görünüyorlar ve yüzeyin altında karanlık olduğunu düşünecek hiçbir kanıt yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

michael fassbender alicia vikander split