2019 yılında Dedikoducu Polis hakkında bir söylenti çürüttü Katie Holmes ile gizli bir düğünden kısa bir süre sonra hamile kalmak Jamie foxx . Araya giren yıl artıları, bu raporun ne kadar yanlış olduğunu yalnızca açıklığa kavuşturdu. Şimdi geriye bir bakalım.Araçta bebek var?

Göre KB , Foxx ve Holmes 'Paris'te gizli bir törenle düğümü bağladılar.' Kısmi kredi vereceğiz KB burada, birkaç ay önce Holmes ve Foxx hakkında bir hikaye olarak yayınladılar evlenmeyi planlamak . Elbette, bu hikaye tamamen sahte ve uydurmaydı, çünkü ikisi Paris'te aylardır görülmemişti, ama sürekliliğin absürd olduğunu görmek her zaman güzeldi.Her neyse, düğün planları haberinin ardından magazin, ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşıdı ve şöyle dedi: bebek doğmuştu 2019 ortalarında. İddia edilen bir kaynak, Holmes'un kızı 'Suri, bir kardeşinin yolda olmasını bekleyemez' dedi. Cesaretle tahmin etti Batman Başlıyor yıldız 'dört ay oldu' ve 'mini Jamie olacak.' Magazin, bebeğin cinsiyetini ve ne zaman doğacağını bildiğini iddia etti, ancak bebek uydurulduğunda böyle büyük ayrıntıları bilmek kolaydır.

Parisli Bir Düğün Kanıtı Yok

Dedikoducu Polis Holmes'un Miami'de hiç hamile kalmadığını fark ettikten sonra bu hikayeyi bozdu. Ayrıca Holmes'un hamile olmadığını doğrulayan duruma yakın bir kaynakla görüştük. Foxx ve Holmes evli olmadığı için bu hikayenin her ayrıntısı yanlıştı, bir bebek de gelmiyordu. Tabloid, yıl geçtikçe ancak giderek daha yanlış hale gelecekti.Foxx ve Holmes'a Ne Oldu?

Ağustos civarında ya da bu tabloid bebeğin doğacağını söylediği zaman, Foxx ve Holmes'un ayrılmış sessizce çıktıktan veya altı yıl sonra. Foxx yapmak üzere senaryolu TV'ye geri dön yeni bir Netflix dizisiyle Baba beni utandırmaktan vazgeç . Holmes bu hafta öpüşürken görüldü şef Emilio Vitolo Jr. , yani ikisi de yeni ufuklara doğru ilerliyor.

Bu Sahte Bebeklerin Efsanesi

Sebebi ne olursa olsun, KB Holmes'un başka bir bebeği olacağına dair anlatıyı sürekli olarak zorladı. O ve Foxx ayrıldıklarında, ikiye katlandı ve ona gideceğini söyledi. onun bebeği var ve onu yalnız büyüt . Bu hamilelik önceki zaman çizelgesiyle eşleşmedi ve artık doğru da değildi. Ayrıca olduğunu iddia etti kendini açlıktan ölmek Ayrılıktan sonra, benzer şekilde hamilelik için kilo aldığını iddia ettikten sonra mantıklı gelmiyor.

Daha yakın zamanlarda, tabloid Holmes'un tekrar hamile olduğunu söyledi, ancak bu sefer Mulholland Drive star Justin Theroux'nun bebeği . Bu noktada, eğer KB İnanılır ki Holmes, neredeyse iki yıldır sürekli olarak en az üç farklı çocukla hamile kaldı ve hepsi de kendini açlıktan çekiyor. Geçen yıl boyunca süreklilik geçti, bu hikayelerin hiçbiri doğru değildi.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.