Dır-dir Katie Holmes eski nişanlısına yaslanmak Chris Klein ayrıldıktan sonra Jamie foxx ? Gazetelerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve bunun yanlış olduğunu öğrendik.

Holmes ve Klein, yaklaşık üç yıl çıktıktan sonra 2003'te nişanlandılar, ancak 2005'teki nişanlarını iptal ettiler. Kadınlar Günü , 'Çift hiçbir zaman iletişimini kaybetmedi.' Klein mutlu bir şekilde evli ve iki çocuk babasıdır, ancak çıkış bunca yıldır eski sevgilisine sırdaş olarak hizmet ettiğini savunmaktadır.Foxx, geçen hafta 21 yaşındaki hevesli şarkıcı Sela Vave ile bir gece kulübünden ayrılırken görüldü ve içeriden olduğu iddia edilen bir kişinin “Chris o fotoğrafları görünce Katie'yi arayıp iyi olup olmadığını görmek için aradı. Birbirlerine her zaman bayılacaklar ve Katie'nin defalarca incinmesini izlemek Chris'i öldürüyor. ' İsimsiz ihbarcı ekliyor: 'Aylardır konuşmasalar bile telefonu açıp Chris ile istediği zaman konuşabileceğini biliyor. Bu onun için büyük bir rahatlık. '

Holmes ve Foxx'un, çoğunlukla geleneksel bir ilişkiye sahip olmadıkları için herhangi bir geleneksel anlamda “ayrılmadıklarını” burada açıklığa kavuşturmak bizim için önemlidir. Taraflardan hiçbiri, aşklarının neye benzediğini kamuoyuna açıklamadı veya tartışmadı. Hayatlarını farklı yönlere almış gibi görünseler de, kendilerini hiçbir zaman açıkça bir çift olarak tanımlamadılar. Ayrıca not edilmelidir, Dedikoducu Polis zaten adreslenmiş tabloid'in atıfta bulunduğu Foxx ve Vave fotoğrafları hikayesinde.

bette midler und sarah jessica parker

Bununla birlikte, bu yeni söylenti tamamen rastgele bir söylenti. Dedikoducu Polis Holmes ve Klein arasında 2005 bölünmesinden bu yana herhangi bir etkileşim bulamadı. Ayrıca aktrisin, Tom Cruise'dan ayrılması sırasında eski nişanlısına yaslandığına dair hiçbir işaret yok, bunun bir çocuk ve boşanma içerdiğini düşündüğümüzden daha yoğun olacağını varsayıyoruz.

Magazin dergisinin eski sevgililerin her zaman birbirine taptığı iddiası da bizi tuhaf buldu. Klein'ın yaptığı bir röportajdaki dili şimdi feshedilmiş Detaylar dergi, hangisi Bugün O ve Holmes nişanlarını iptal ettikten kısa bir süre sonra Klein ile ayrı bir röportajda alıntı yaptı. O sırada 'Biz büyüdük,' dedi. 'Fantezi sona erdi ve gerçeklik ortaya çıktı. Artık birbirimizin ateşini yakmıyorduk.'

Holmes ve Klein, ayrılık sonrası görüşmelerinin hepsinde samimi davrandılar, ancak ikisi de bir arkadaşlığa dair herhangi bir ipucu ya da bağlantıda kalma arzusunu bırakmadı. Dedikoducu Polis Ayrılmalarından bu yana geçen on bir buçuk yıl içinde ikisine ait herhangi bir görüntü bulamadı. Klein, birkaç röportajda ayrılmalarından bahsetti, ancak hâlâ iletişim halinde olduklarını hiçbir zaman belirtmedi.

Yine de Dedikoducu Polis Hikayeyi, kayıtta bize tamamen uydurma olduğunu söyleyen Holmes'un sözcüsü yazdı. Bu, derginin aktris hakkında sahte bir hikaye için buluşma tarihini ilk kez araştırması değil. Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Kadınlar Günü Temmuz ayında haksız yere iddia ettiği için Holmes, Disneyland'e gittiği için Foxx'a kızmıştı eski bir kız arkadaşla. Ayrıca bir RadarOnline makalesinin deşifresini yaptık. Holmes ve Foxx, 'havayı temizlemek' için Tom Cruise ile buluşuyor sözde 'nişan' larını duyurmadan önce. Klein'ı içeren bu yeni makale daha da gelişigüzel.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.