Bir tabloid sebebi iddia ediyor Katie Holmes ve Jamie foxx geçen haftaki Met Gala'da romantizmiyle halka açıldı çünkü aktris hamile. Hikaye tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis sadece çürütebilir.

İki yıldız birlikte Met Gala'ya geldi ve ilişkilerini yıllarca gizli tuttuktan sonra etkinlik içinde fotoğraf çektirdi. Göre Yeni fikir Holmes, oyuncunun çocuğunu beklediği için çift olarak dışarı çıkmaya karar verdiler. Sözde içeriden biri dergiye şöyle diyor: 'Katie yakın ailesine ve arkadaşlarına üç aylık hamile olduğunu söyledi, bu yüzden neden Met Gala'daki ilişkilerini halka açıp aşık olduklarını kutlamak ve dünyaya göstermek için karar verdiklerini.'İddia edilen bahşişçi şöyle devam ediyor: 'Katie ışıl ışıl parlıyordu ve hamilelikte parlıyordu - daha sonra arkadaşlarına herkese anlatmak için nasıl patladığını anlatıyordu. Görünüşte sahte olan kaynak ekliyor: 'Katie her zaman [kızı] Suri'ye bir kardeş vermeyi hayal etmişti, böylece tekrar hamile kalmak Katie için bir rüyanın gerçekleşmesidir.'

Holmes ve Foxx'un bir çift olarak halka açılmadığı düşünüldüğünde, derginin önermesi biraz kusurlu. İki yıldız Met Gala'da birlikte kırmızı halıda yürümediler, ancak mekanın içindeki fotoğraflar için poz verdiler. Artık romantizmini gizlemeye çalışmasalar da, 'dünyaya aşık olduklarını göstermek' için kendi yollarından çıktıkları fikri doğru değil.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Holmes'un hamile olmadığını teyit edebilir. Aktrisin bebek beklemediğini bize garanti eden, aktrise yakın bir kaynakla görüştük. Ve bu iddiayla ilgili repine sorduğumuzda kahkaha ile karşılandı. Bu arada E! Haberler, çok daha güvenilir bir eğlence bilgi kaynağıdır. Yeni fikir , bunu bildirdi Holmes ve Foxx saklandığı yerden çıktı çünkü 'tüm aşamadan gizlice girme aşamasını tamamladılar.' Çıkış ayrıca, ikisinin 'hâlâ bir halkla ilişki kurmak istemediğini, ancak işleri gizli tutmak ve asla birlikte çıkamamak için çok çaba sarf edildiğini' belirtti.

Was ist mit Heidekraut aus Felsen der Liebe passiert?

Kayda değer, Dedikoducu Polis seslendi Yeni fikir yanlış spekülasyon için 2017'de geri döndüm Holmes, Foxx’un 50. doğum günü partisinde 'bebek yumruğu' yaşadı . Zamanın kanıtladığı gibi, oyuncu oyuncunun çocuğunu beklemiyordu. Derginin ayrıca aktrisin eski kocası Tom Cruise'un da yer aldığı hikayeler uydurduğu biliniyor. Mart ayında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için yayını bozdu Holmes'un kızı Suri, görüşmediği babasını görmek için evden kaçtı . Bu hiç olmadı. Bu son makale güvenilmez tabloid'den daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.